Myjka Karcher K 7 FC Home 1.317-002.0 opis i specyfikacja techniczna

Karcher K 7 FC Home 1.317-002.0 - opis i dane techniczne

Myjki wysokociśnieniowe to coraz częściej spotykane urządzenie widoczne na posesjach domów jednorodzinnych lub w rękach osób odpowiedzialnych za utrzymywanie czystości na osiedlach. Dlaczego tak niewielkie urządzenie zyskało sobie tak wielkie uznanie? Poznajmy specyfikację techniczną i zalety tego wyjątkowego urządzenia.

Mocna i niezawodna maszyna czyszcząca

To co wyróżnia Myjkę Karcher K 7 FC Home 1.317-002.0 to trwały i niezawodny silnik. Dzięki generacji wysokiego ciśnienia możesz za pomocą tego przenośnego narzędzia wyczyścić aż 60 m2 powierzchni w godzinę! Producent wyposażył urządzenie w specjalnie zaprojektowany pistolet typu Full Control, który nie pozwala na uszkodzenie delikatnych powierzchni oraz pozwala dostosować efekty czyszczenia, tak by za każdym razem rezultat prac był możliwie najlepszy. Myjka pozwoli wyczyścić

  • podjazd do domu
  • karoserię samochodu
  • elewację zewnętrzną domu

Myjka Karcher K 7 FC Home 1.317-002.0 w zestawie posiada specjalną przyssawkę typu T-Racer T 450, która pozwala dotrzeć do nawet największych zakamarków jak nadkole lub obszar wokół odpływu kanalizacyjnego. Dzięki takiej technologii nawet trudne, wieloletnie zabrudzenia (szczególnie widoczne na elewacji zewnętrznej) znikną w kilka chwil. W wyposażeniu standardowym znajdziesz wiele elementów, które pozwolą Ci poprawić jakość czyszczenia, oraz ułatwią codzienne prace wokół Twojego domu. W zestawie znajdują się:

  • Przystawka do czyszczenia powierzchni płaskich T-Racer
  • środek do czyszczenia kamienia 3 w 1, 1 l
  • Full Control Power Gun
  • System podawania środka czyszczącego Plug’n’Clean
  • Wąż wysokociśnieniowy, 10 m

Sprawdź pełną specyfikację Karcher K 7 FC Home 1.317-002.0

Zapoznaj się ze specyfikację techniczną, dostępną na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą produktów Karcher dostępnych w ofercie Matrix Media. Jeśli nadal masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego urządzenia, skorzystaj z pomocy naszych doradców. Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo naszym klientom.

Produkty Karcher w Matrix Media!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.