Kuchnia mistrza – Wojciech Modest Amaro od kuchni

okap podszafkowy beko czy siemens

Każdy chciałby poznać sekret mistrza w danej dziedzinie. Na fali niezwykłej popularności programów kulinarnych wypłynęło ostatnio sporo niezwykłych talentów, na które świat już docenił, a Polacy dopiero je poznają. Odsłaniamy kulisy pierwszej w Polsce gwiazdki Michelin  – na czym gotuje Wojciech Modest Amaro?

Ambasador Samsung Chefs Collection w Polsce

Wojciech Modest Amaro to najlepszy obecnie kucharz w Polsce, jeden z największych talentów na świecie i właściciel jedynej w kraju restauracji uhonorowanej gwiazdką Michelin. To beż wątpienia wielkie osiągnięcia, trudno więc się dziwić, że został ambasadorem Samsung Chef Collectrion – nowej linii sprzętów kuchennych klasy premium opracowanych wraz z najlepszymi kucharzami z(Samsung Club des Chefs) całego świata.. Są to produkty skierowane do pasjonatów sztuki kulinarnej, aby mogli rozwijać swoje hobby i przygotowywać potrawy najwyższej jakości.

Produkty z linii Chefs Collection

Linia Chef Collection została opracowana tak, aby odpowiednio zadbać o najwyższa jakość przechowywanych składników, ich gotowania i serwowania. Na całą kolekcje złożą się: lodówka Kitchen Fit, piekarnik Gourmet Vapour Cook, płyta indukcyjna ze stylowym wyświetlaczem płomieni Virtual Flame, zmywarka Samsung WaterWall™ oraz okap. Wszystko zostało wykonane z najwyższa dokładnością i z doskonałych materiałów, dzięki czemu, wybierając te produkty, mamy gwarancje jakości premium.

Produkty z linii Chefs Collection

Lodówkę Kitchen Fit łatwo jest wkomponować w wystrój kuchni, ponieważ może służyć jako sprzęt wolnostojący, lub do zabudowy. Posiada system Precise Chef Cooling zapewniający optymalną i stabilną temperaturę do przechowywania żywności, a względem innych lodówek o podobnych wymiarach ma aż 30% więcej przestrzeni wewnątrz.

Designerski piekarnik z funkcją mikrofali i technologią Gourment Vapour Cook – gotowanie pod osłoną pary może być także sterowany za pomocą aplikacji na smartfona. Łatwy w obsłudze dotykowy ekran LCD pozwoli także łatwo skorzystać z wbudowanych przepisów zdobywców trzech gwiazdek Michelin.

Stylowa płyta grzewcza z systemem Virtual Flame™ pozwalającym w każdej chwili sprawdzić z jaką mocą działa oraz Wide Flex Zone – technologią pozwalająca na gotowanie jednocześnie w naczyniach o różnych wielkościach i kształtach.

Pomoc w posprzątaniu po wspaniałej uczcie, jaką przygotujemy za pomocą powyższych produktów zapewni zmywarka z systemem Water Wall™ – czyli ściany wodnej, która dokładnie czyści naczynia od brzegu do brzegu. Technologia Zone Booster™ pozwala także ustawić strefę intensywnego mycia w wybranym miejscu dolnego kosza.

Nowoczesny, smukły okap ze stali nierdzewnej wyposażony w czujniki ruchu i diody LED idealnie skomponuje się z pozostałym wyposażeniem kuchni i skutecznie pozbędzie się pary wodnej z pomieszczenia.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, gdzie można nabyć produkty z Samsung Chefs Collection.

Sprawdź naszą ofertę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.