Ninebot by SEGWAY ES1 / ES2 – premiera

Hulajnogi elektryczne Ninebot by Segway ES1 i ES2 premiera

Pamiętacie nasz tekst o jednokołowej deskorolce Ninebot by Segway One S2? Niewiele czasu upłynęło od jego premiery, a tymczasem szykuje się kolejna. Tym razem kilkanaście lat współpracy tych dwóch producentów zaowocowało powstaniem dwóch inteligentnych hulajnóg elektrycznych, ES1 oraz ES2. Ich prezentacja odbędzie się na targach IFA 2017 w Berlinie, w dniach 1-6 września. Nie możemy się doczekać!

Jedno czy dwa koła?

 

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się, czy przyciągający wzrok Ninebot One S2 to gadżet czy środek transportu. W naszym tekście rozważaliśmy też, czy jest to urządzenie bezpieczne w użytkowaniu. I chociaż sami byliśmy (i wciąż jesteśmy) pod wrażeniem jakości i parametrów technicznych tego sprzętu, nie możemy całkowicie pozbyć się myśli, że pojazd dwukołowy byłby jednak lepszym rozwiązaniem. Jeśli podzielacie nasze wątpliwości, nie możecie przegapić premiery dwóch elektrycznych hulajnóg Ninebot by Segway. Co już wiadomo?

CZYTAJ TAKŻE – Kask multimedialny Skymaster – kask Bluetooth dla bezpiecznej zabawy

 

Dwie inteligentne hulajnogi

 

Inteligentne hulajnogi KickScooter będą dostępne na rynku w dwóch modelach: ES1 oraz ES2. Pierwszy z nich ma być nieco wolniejszy – zagwarantuje nam poruszanie się z maksymalną prędkością 20 km/h. Na jednym ładowaniu pokonamy do 25 km. Co ciekawe, hulajnoga została wyposażona w cyfrowy wyświetlacz LED, ABS i tempomat, który sprzyja ekonomicznej jeździe. Druga hulajnoga, ES2, będzie szybsza. Umożliwi nam jazdę z prędkością do 30 km/h, a także rzadsze postoje, by naładować sprzęt – akumulator zapewni 25 km ciągłej jazdy i to po bardziej stromych wzniesieniach. Pod wieloma względami ES2 jest bardziej podobna do Ninebota One S2 niż poprzedniczka

 

Zobacz deskorolki elektryczne w Matrix Media

Czego jeszcze się spodziewać?

 

Wielką zaletą tych sprzętów niewątpliwe będzie ich waga. Lekkie i poręczne, dadzą się łatwo przewozić samochodem albo komunikacją miejską, więc i one, jak jednokołowa deskorolka, oszczędzą nam stania w korkach i pozwolą cieszyć się rekreacyjnymi przejażdżkami. Obsługę ułatwi system składania, który włączymy jednym dotknięciem. Hulajnogi można też rozbudować i dołączyć do nich drugi akumulator. Kiedy trafią do sklepów? W czwartym kwartale 2017r. Oby udało się je przetestować jeszcze przed pierwszym śniegiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.