Piekarnik parowy Miele DG 6010

Bosch KGN39VL31E

Zalety piekarnika parowego Miele DG 6010 doceniają smakosze, zwolennicy zdrowego stylu życia, a także ci, którzy muszą przestrzegać określonej diety. Na początku chcielibyśmy zatem je przedstwić.  

Dla kogo został stworzony piekranik Miele DG 6010?

Urządzenie to jest przeznaczone dla wąskiej grupy osób – dla tych, którzy chcą piec i gotować bez dodatku tłuszczu. Piekarnik parowy do zabudowy nie wymaga wiele miejsca, a rozmiarami przypomina kuchenkę mikrofalową. Zastosowanie w nim pary powoduje, że przyrządzone potrawy zachowują wszystkie wartości odżywcze i witaminy, a warzywa i owoce wyglądają, jakby przed chwilą przyniesiono je z ogrodu. Gotowanie na parze pozwala zachować wszystkie witaminy i substancje odżywcze.

 

Bez wątpienia piekarnik parowy Miele DG 6010 do zabudowy to doskonały wybór przy redekorowaniu kuchni czy urządzaniu mieszkania od podstaw. Zadowoli on zarówno początkujących miłośników kulinarnych wojaży, jak i bardziej leniwe osoby liczące na nowinki technologiczne, które usprawnią czas przygotowywania potraw. Ten piekarnik parowy polecany jest klientom ukierunkowanym na konkretne udogodnienia w swojej kuchni, ale także dbającym o zdrowy styl życia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.