Popraw jakość dźwięku – amplituner do 2000 zł

amplituner do 2000 zł

Głośnik w telewizorze przestaje wystarczać? A może kupiłeś kino domowe, ale nie jesteś do końca zadowolony z jakości dźwięku i chciałbyś to w łatwy sposób poprawić? W naszym zestawieniu prezentujemy najciekawsze urządzenia typu amplituner do 2000 zł. Dzięki nim zapewnisz sobie nowe doznania podczas oglądania swoich ulubionych filmów czy słuchania muzyki.

Amplituner DENON AVR-X520BT

Denon to jedna z najbardziej uznanych firm wśród audiofilów. Nic dziwnego więc, że ich amplitunery cieszą się największą popularnością. Wśród urządzeń wysokiej klasy, na które pozwolić sobie mogą osoby o wysokich wymaganiach wobec dźwięku, pojawiają się również propozycje tańsze. Denon AVR-X520BT to amplituner, który wśród innych urządzeń tego typu do 2000 zł prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie. Umożliwia on podłączenie do 5 kanałów, dzięki czemu możesz znacznie zwiększyć jakość swoich doznań audialnych podczas oglądania ulubionych filmów. Aplikacja Denon na smartfony z systemem Android i iOS umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem.

Amplituner DENON-X1200W

Jeżeli oczekujesz niespotykanych wrażeń słuchowych, idealnym rozwiązaniem wydaje się Amplituner DENON-X1200W. Obsługuje on zestaw kina domowego, złożony z 7 kolumn głośnikowych oraz subwoofera aktywnego, co zapewnia niezwykle realistyczne doznania podczas oglądania filmów. Do zestawu z urządzeniem dołączany jest pilot zdalnego sterowania, ale istnieje również możliwość obsługi amplitunera z pomocą aplikacji Denon AVR Remote App. To, co ponadto wyróżnia amplituner DENON-X1200W to funkcja Spotify Connect, która pozwala na odtwarzanie muzyki z serwisu Spotify na swoim urządzeniu.

Amplituner SONY STR-DH500

Amplituner SONY STR-DH500 to kolejna tania propozycja dla osób, które marzą o doskonałej jakości dźwięku podczas oglądania swoich ulubionych filmów czy słuchania muzyki. Amplituner posiada szereg innowacyjnych funkcji takich jak system automatycznej kalibracji dźwięku, która pomaga w ustawieniu parametrów audio w przypadku mniej doświadczonych użytkowników. Do urządzenia podłączyć zestaw 5 kolumn głośnikowych i subwoofer aktywny. Urządzenie bez problemu współpracuje z telewizorami 4K oraz smartfonami z systemem iOS. Wciąż zastanawiasz się nad tym, jaki amplituner do 2000 zł wybrać? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania!

Sprawdź ofertę Matrix Media!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.