Prezent na Walentynki last minute – najlepsze prezenty dla dwojga

Prezent na Walentynki 2024 | MatrixMedia

Walentynki już jutro, a Wy wciąż nie wybraliście prezentu dla swojej drugiej połówki? Oczywiście to nie tak, że nie szukaliście, ale ilość dostępnego asortymentu w sklepach przerosła Wasze najśmielsze oczekiwania.  Zdajemy sobie sprawę, że czas nagli. Zatem w dzisiejszym artykule przedstawimy Wam kilka propozycji najlepszych prezentów dla dwojga. Prezent na Walentynki! Gotowi? Zaczynamy!

 

Walentynki już tuż, tuż…

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie idealnego prezentu dla drugiej połówki to ogromne wyzwanie. Właśnie dlatego, postanowiliśmy nieco ułatwić Wam życie i właśnie w taki sposób powstała nasza lista walentynkowych prezentów:

Zdajemy sobie sprawę, że jest długa, ale z pewnością znajdziecie na niej kilka ciekawych propozycji dla kobiet, mężczyzn, a także par. Czy jesteście gotowi na prezentację kilku z nich? Zatem zaczynamy!

 

Prezent na Walentynki dla niego

Naszą pierwszą propozycją walentynkowego prezentu dla niego jest oczywiście smartwatch Samsung Galaxy Watch6, który zdecydowanie przypomina klasyczny zegarek. Nie dajcie się zwieść, ponieważ to urządzenie ma znacznie więcej do zaoferowania.

Dobrym przykładem jest wbudowany czujnik PPG – to właśnie on regularnie mierzy tętno, jak i rytm serca, a także alarmuje użytkownika, gdy jego tętno jest za wysokie i odwrotnie – zbyt niskie. Aby tego było mało, opisywany smartwatch pomaga ustalić optymalny poziom intensywności treningu, wyznacza treningowe cele, mierzy każdą aktywność, a nawet skład ciała!

Naszą kolejną propozycją najlepszego walentynkowego prezentu jest radio Panasonic PLAYER/RF-D15EG-K. Warto podkreślić, że opisywane urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz CD. Tym samym jego użytkownicy mogą odtwarzać ulubione piosenki czy też słuchać ulubionych programów radiowych. Co więcej, radio Panasonic PLAYER/RF-D15EG-K zostało wyposażone w zegar i oczywiście funkcję budzika.

Bez wątpienia każdy mężczyzna ucieszy się z konsoli Nintendo Switch OLED – Mario Red Edition – NSH082, która pozwoli na wielogodzinną rozrywkę w wirtualnym świecie. Bez wątpienia żywe kolory i doskonały kontrast zarówno na 7-calowym ekranie OLED, jak i dużym ekranie to gwarancja niezapomnianych wrażeń podczas grania.

 

Prezent na walentynki dla jej

Prezenty dla mężczyzn zostały już omówienie, to fakt. Zatem to chyba dobry moment, aby przedstawić Wam kilka sprawdzonych prezentów walentynkowych dla kobiet. Pierwszym nich są słuchawki SAMSUNG Buds 2 SM-R177 lawendowe, które wyróżnia nie tylko ciekawy design, ale doskonała jakość dźwięku. Oczywiście to zasługa wbudowanego głośnika niskotonowego oraz głośnika wysokotonowego. Aby tego było mało, Samsung dopilnował, aby oba głośniki zostały dostrojone przez specjalistów AKG. Oczywiście opisywane słuchawki nadają się nie tylko do słuchania muzyki, ale również prowadzenia rozmów w dowolnym miejscu i czasie! Jak to możliwe? Cóż, aktywna redukcja szumów (ANC) jest w stanie wyeliminować do 98% szumów z bliskiego otoczenia.

Naszą kolejną propozycją prezentu na walentynki jest lokalizator Samsung Galaxy SmartTag2. Jak możecie się słusznie domyślać, urządzenie ułatwia odnalezienie zagubionych rzeczy i to za pomocą specjalnej aplikacji. Bez wątpienia wbudowany sygnał dźwiękowy zdecydowanie przyśpieszy poszukiwania, a tryb zgubione urządzenie wyświetli Wasze dane kontaktowe na dowolnym smartfonie, tak aby zguba do Was wróciła.

 

Prezent na walentynki dla obojga

Na koniec przedstawimy kilka propozycji prezentów na walentynki dla dwojga. Dobrym przykładem jest tablet SAMSUNG Galaxy TAB S9+ FE 5G SM-X616 8/128GB Zielony, który doskonale nadaje się do pracy, rysowania, gamingu czy przeglądania ulubionych treści. Spokojnie, funkcja Vision Booster sprawia, że wyświetlane treści są wyraźne zarówno w jasnym, jak i ciemnym oświetleniu.  Z kolei wyświetlacz z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 90 Hz to gwarancja najlepszej płynności ekranu, która emituje mniej niebieskiego światła.

Pozostając w temacie walentynkowych prezentów dla dwojga to z pewnością nowy flagowiec Samsungasmartfon Galaxy S24 Ultra SM-S928 12/512GB czarny będzie wymarzonym prezentem dla każdej kobiety i mężczyzny. Opisywane urządzenie to pierwszy smartfon, który w swojej pracy wykorzystuje AI!  Tym samym użytkownicy mogą korzystać z szeregu udogodnień (np. funkcja Circle to Search, Live Translate, Note Assist, Photo Assist). Oczywiście nie możemy zapominać o zdjęciach –wbudowane aparaty (tj. 3x zoom optyczny 10 MP, aparat selfie 12 MP, aparat ultraszerokokątny 12 MP, 5-krotny zoom optyczny i 10-krotny zoom optyczny wysokiej jakości 50 MP, aparat szerokokątny i 2-krotny zoom optyczny 200 MP) wyznaczają nowy standard w tworzeniu zdjęć.

Bezprzewodowy głośnik Sony SRS-XE300 szary to nasza ostania propozycja walentynkowego prezentu dla dwojga. Co tu ukrywać, ten sprzęt rozkręci niejedną imprezę. Urządzenie zostało wyposażone w nowatorską technologię Line-Shape Diffuser. To właśnie ona potrafi rozszerzyć strefę emisji dźwięku, nie tracąc na jakości. Z kolei ergonomiczne wymiary sprawiają, że urządzenie można zabrać ze sobą w dowolne miejsce na Ziemi. Jedno jest pewne, jeżeli rozważycie powyższe prezentowe prozpocyje to Wasze Walentynki z pewnością będą udane.

 

Prezent na Walentynki potrzebny od zaraz? Poznaj ofertę sklepu MatrixMedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.