Przedsprzedaż Sony Xperia Z5

Sony Xperia Z5 w przedsprzedaży

Z okazji oferowanej przez nas przedsprzedaży smartfona Sony Xperia Z5 przekazujemy naszym czytelnikom informacje na temat najnowszego flagowego produktu japońskiej korporacji. Jeżeli jesteście zainteresowani, możecie przeczytać więcej we wpisie zatytułowanym „Sony Xperia Z5 – nowoczesny smartfon z najwyższej półki”.

Szybki i nowoczesny smartfon Sony Xperia Z5

Xperia Z3 cechowała się wysokimi parametrami technicznymi. Nie inaczej jest w przypadku następcy flagowca od Sony. W Xperii Z5 zastosowano 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, oraz 3 GB pamięci RAM. Dzięki temu zestawowi możesz cieszyć się szybkim i sprawnym działaniem telefonu nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Najwyższej jakości obraz

Telefony z rodziny Z5 charakteryzuje wysokiej jakości wyświetlacz o przekątnej 5,2” w przypadku wersji podstawowej i Premium oraz 4,6” w Z5 Compact. Nawet pod szerokim kątem widzenia nie musisz obawiać się zakłamania barw. Co więcej, smartfony bez problemu potrafią one wygenerować obraz w jakości Full HD (1920×1080 pikseli). Co ważne, model Z5 Premium pozwala także na wyświetlanie filmów w rozdzielczości 4K (3840×2160).

Doskonałe zdjęcia w każdym momencie

23-megapikselowy aparat Sony Xperia Z5, umieszczony zarówno w wersji standardowej, jak i Compact oraz Premium, umożliwia robienie zdjęć w jakości 4K. Precyzja ostrości na poziomie 0,03 sekundy sprawia, że nigdy nie będziesz mieć problemu z uchwyceniem ulotnego momentu na ekranie swojego urządzenia. Wystarczy tylko, że dotkniesz ekran w miejscu, na którym chcesz się skupić, a Xperia Z5 automatycznie dopasuje ostrość i zrobi zdjęcie. A dzięki zastosowaniu światłoczułego przetwornika Exmor RS, jest to możliwe nawet w przypadku słabego źródła światła. Dodatkowo istnieje możliwość pięciokrotnego przybliżenia obrazu przy zachowaniu najwyższej jakości.

Odwiedź stronę MatrixMedia i zapoznaj się z ofertą przedsprzedaży smartfonów Sony Xperia Z5. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń mobilnych. Nie wiesz, jaki telefon lub tablet wybrać dla siebie? Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź naszą ofertę telefonów marki SONY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.