Głośnik Bezprzewodowy SAMSUNG Level Box EO-SG900 – muzyka zawsze przy Tobie

najnowszy Głośnik SAMSUNG Level Box EO-SG900

Możliwości muzyczne urządzeń mobilnych wzrastają z każdą nową generacją smartfonów i tabletów. Samsung dokłada do tego układu kolejną cegiełkę jaką jest nowa jakość dźwięku, płynąca z głośników bezprzewodowych LEVEL. Oto nowa jakość dźwięku z SAMSUNG Level Box EO-SG900 oraz niesamowite parametry techniczne.

Urządzenie w pełni smart

Jeśli do tej pory dźwięk z głośników podłączonych do twoich urządzeń smart nie był dla ciebie w pełni satysfakcjonujący, Samsung Level Box mini z pewnością rozwiąże ten problem. Głośnik Level Box mini obsługuje kodek APT-X i został zoptymalizowany pod kątem urządzeń typu smart, zapewniając wysokiej jakości dźwięk stereo, porównywalny z dźwiękiem odtwarzanym z płyt CD. Ponadto mocne niskie tony uzyskiwane dzięki membranie biernej doskonale nadają się do słuchania muzyki i dźwięku w filmach.

Prosta forma urządzenia dodaje mu niewątpliwie stylu oraz pozytywnie wpływa na rozprzestrzenianie się dźwięku. Całość to elegancko wykończony metal dostępny w czterech wariantach kolorystycznych (czerwony, niebieski, czarny z niebieskim odcieniem oraz srebrny).

Bardzo długi czas pracy SAMSUNG Level Box EO-SG900

Dzięki zastosowaniu wydajnego akumulatora, głośnik bezprzewodowy SAMSUNG Level Box EO-SG900 wytrzymuje aż 25 godzin pracy, co jak na urządzenie o tak niewielkich rozmiarach jest wynikiem bardzo dobrym. Warto zwrócić uwagę na moc wyjściową urządzenia czyli 4W.

Głośnik obsługuje technologię NFC dzięki czemu z wielką łatwością łączy się ze smartfonem lub tabletem. Producent zagwarantował również możliwość parowania urządzenia za pomocą modułu Bluetooth. Serdecznie zapraszamy na stronę firmowa salonu Matrix Media gdzie każdego tygodnia przedstawiamy atrakcyjną ofertę urządzeń znanych producentów. Zapraszamy również do konsultacji z naszymi specjalistami z działu obsługi klienta.

Sprawdź naszą ofertę – Głośnik SAMSUNG Level Box Slim EO-SG930.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.