System prasowalniczy Miele FashionMaster B 2847

Bosch KGN39VL31E

Dzięki Miele FashionMaster B 2847 zaznasz komfortu prasowania nie z tej Ziemi. Systemy prasowalnicze zyskują coraz większą popularność dzięki swojej funkcjonalności oraz bogatej palecie opcji wspomagania prasowania. Co wyróżnia system prasowalniczy Miele FashionMaster B 2847 na tle innych modeli?

Jak plaster miodu

FashionMaster wyposażony został w nowatorskie rozwiązania, między innymi stopę żelazka z najwyższej jakości stali o charakterystycznej strukturze plastra miodu znanej dobrze z bębnów pralek i suszarek Miele. Gwarantuje to delikatne traktowanie tkanin. Z takim mistrzem prasowania bardzo łatwo wyprasujesz falbanki, kołnierzyki, naszywane aplikacje i delikatne hafty.

Funkcja Steamer w Miele FashionMaster B 2847

Automatyczne odkamienianie oraz dwustopniowa wytwornica pary pomogą uporać się z trudnymi zgnieceniami oraz utrzymać urządzenie w pełnej gotowości. Dzięki możliwości prasowania w pionie z łatwością przygotujemy sukienki i garnitury z delikatnych materiałów. Miele wprowadziło spore ułatwienie, jakim jest dwustopniowy system składania i rozkładania urządzenia. Wystarczą dwa płynne ruchy, aby bez siłowania się i obciążania kręgosłupa w dowolnym miejscu domu ustawić profesjonalny warsztat do prasowania.

Niczym jedwab

Aktywna powierzchnia do prasowania wyposażona została w dmuchawę napełniającą powietrzem pokrowiec deski, ułatwiając prasownie delikatnych tkanin, np. jedwabiu. Specjalny system sprawia, że rzeczy zachowują się tak, jakby ułożone zostały na poduszce powietrznej. Natomiast funkcja zasysania, działając niczym magnes, wspomaga przenikanie pary przez ubrania i zapobiega ich przesuwaniu (ma to szczególne znaczenie w przypadku delikatnych i śliskich tkanin).  W zależności od modelu para osiąga ciśnienie 3,5 lub 4 barów.

Miele przygotował więc wspaniałe urządzenie, które ułatwi nam codzienne prasowanie każdego rodzaju tkanin. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami w naszej szerokiej ofercie urządzeń AGD. W MatrixMedia stawiamy na jakość i profesjonalną obsługę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.