Uwaga konkurs! Zgarnij kod na unikatowego Pokemona!

MatrixMedia_BLOG_konkurs3

Konsola Nintendo Switch pozwala na zabawę z nowym pokoleniem Pokemonów. Jest mnóstwo ciekawych, nowych stworzeń, a każde z nich ma unikalny zestaw zdolności. Podstawowa zasada pozostała jednak taka sama – trzeba je wszystkie złapać. Pomoże w tym konkurs MATRIXMEDIA.PL, w którym można zgarnąć kod na odblokowanie unikatowego Pokemona.

Nowe pokolenie Pokemonów

Dzięki grom Pokemon Sword czy Pokemon Shield i konsoli Nintendo Switch można się ponownie przenieść w piękny i barwny świat tych ciekawych stworzeń. Zabawę rozpoczynamy jako trener Pokemonów wybierając jednego z partnerów: Grookey, Scorbunny lub Sobble. Później udajemy się na eksplorację nowej krainy i poszukiwanie nowych stworów. Każdy z nich ma unikatowe statystki, wyjątkowe zdolności i dostępne ataki, które wpływają na wynik walk z Pokemonami innych trenerów. W trakcie zabawy można się natknąć na pospolite stworki i rzadkie egzemplarze, a także legendarne unikatowe egzemplarze.

Jak wygrać kod na odblokowanie Pokemona?

W konkursie MATRIXMEDIA.PL można zgarnąć kod na odblokowanie jednego z unikatowych stworzeń w grach Pokemon Sword lub Pokemon Shield. Co trzeba zrobić? Wystarczy polubić na Faceboku fanpage MATRIXMEDIA.PL i, jak zwykle w naszych konkursach, wykazać się kreatywnością. Pod konkursowym postem należy napisać, który z Pokemonów: Grookey, Scorbunny czy Sobble jest Ci najbliższy i dlaczego. Liczy się pomysłowość i zwięzłość, bo swój wybór należy uzasadnić maksymalnie w trzech zdaniach. Zwyciężą oczywiście najciekawsze odpowiedzi, a do rozdania mamy aż 200 kodów na odblokowanie wyjątkowego Pokemona! Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia, a wyniki zostaną jak zwykle ogłoszone na naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.