Wentylator Dyson AM 06 30 cm – na jakiej zasadzie działa?

wentylator Dyson AM 06 30


[AKTUALIZACJA 2017]

W ubiegłym wieku James Dyson zrewolucjonizował rynek odkurzaczy, wprowadzając urządzenia, których siła ssąca nie maleje wraz z nagromadzeniem pyłu. Dziś brytyjski wynalazca rusza również na podbój rynku wentylatorów, proponując nam Dyson AM 06 30 cm: urządzenie, pozbawione najbardziej kojarzonej z wentylatorami cechy – łopatek.

Nowoczesna technologia

 

Zaprojektowany w 2009 roku przez Jamesa Dysona wentylator bezłopatkowy jest do 15 razy bardziej wydajny niż tradycyjne urządzenia z łopatkami o podobnej wielkości. Wynika to z zastosowanej w urządzeniu technologii Air Multiplier – urządzenie zasysa powietrze, wprawia je w cyrkulację, po czym wypuszcza w formie kilkukrotnie silniejszego, jednolitego strumienia, wzmacnianego dodatkowo przez konstrukcję w kształcie skrzydła i pierścieniową obudowę wentylatora. Przypomina to procesy, stosowane w silnikach odrzutowych i turbosprężarce.
Wentylator DYSON AM 06 30 cm

Wydajny i ergonomiczny

 

Urządzenie zaprojektowane zostało w celu zwiększenia Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego też Dyson AM 06 30 cm nie posiada żadnych łopatek, ani widocznych elementów grzewczych, mogących powodować powstawanie nieprzyjemnego zapachu spalenizny, a przewrócenie urządzenia skutkuje jego natychmiastowym wyłączeniem. Dodatkowo do produktu dołączany jest pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możesz nie tylko włączyć i wyłączyć wiatrak, ale również płynnie dostosować siłę nawiewu, temperaturę i oscylację. Łatwość zmiany kąta nachylenia, stabilność urządzenia oraz jego ergonomiczny kształt (55.2 x 35.6 cm) sprawiają, że Dyson AM 06 30 cm będzie mógł stać w niemal każdym zakątku Twojego domu.

Jeżeli męczysz się z kurzącymi się wentylatorami łopatkowymi, zależy Ci na szybkim, łatwym czyszczeniu sprzętu oraz skutecznym ochładzaniu pomieszczeń lub po prostu marzysz o wentylatorze, stworzonym z użyciem najnowszych technologii, Dyson AM 06 30 cm to sprzet właśnie dla Ciebie.

 

Chłodzenie na żądanie

 

Wentylatory to urządzenia, z których korzystamy głównie w miesiącach letnich. Postawione nieopodal miejsca pracy lub wypoczynku, przynoszą upragniony chłód i cyrkulację powietrza. Sprawdzają się także podczas wakacyjnych wojaży, gdy trudno o klimatyzację. Wbrew pozorom nie muszą to być kosztowne urządzenia. W ofercie Matrix Media znajdziecie szeroki wybór wentylatorów, a także przenośnych klimatyzatorów, które przyniosą ulgę podczas upałów.

 

Sprawdź naszą ofertę wentylatorów i klimatyzatorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.