Bosch – sprzęt do wszystkiego

lodówki Bosch

Wiele osób firmę Bosch kojarzy głównie z elektronarzędziami. Niewątpliwie są one wysokiej klasy, ale producent nie ogranicza się tylko do nich, wytwarzając także doskonałe akcesoria gospodarstwa domowego. Warto im się przyjrzeć, bo jest to jednak marka sama w sobie.

Zmywarki Bosch

Ten sprzęt może się przydać każdemu. Oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Zmywarki Bosch pomagają znacząco ograniczyć poziom zużycia wody w trakcie czyszczenia naczyń, a przy okazji same talerze będą błyszczeć jak nigdy wcześniej! Zmywarki Bosch konstruowane są z myślą o oszczędzaniu energii, a część z nich, np. model SMS53L62EU, mają również programy Eco.

Lodówki Bosch

Bez sprzętu chłodzącego żadna kuchnia się nie obędzie, a wybierając odpowiednie AGD dla własnej kuchni warto zwrócić uwagę na lodówki Bosch. Dlaczego akurat tej marki? Gdyż jej produkty są wyposażone w szereg przydatnych technologii. Przykładowo warto poszukać modeli wyposażonych w system FreshSense, który dzięki kontroli temperatury dookoła lodówki, może stale wyrównywać temperaturę wewnątrz zamrażalnika. To z kolei doskonale wpływa na wydłużenie świeżości żywności.

Piekarniki Bosch

Dokładnie tak – w sklepach AGD można znaleźć także piekarniki Bosch, które bez większych problemów można uznać za jedne z najlepszych na rynku. Poszczególne modele dysponują takimi funkcjami, jak termoobieg, program do przygotowania pizzy, opcja rozmrażania, czy podgrzewanie górne i dolne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.