Ciekawe gry na PlayStation 4

Ciekawe gry na PlayStation 4

Zamierzasz kupić konsolę PlayStation 4 i zastanawiasz się, które gry wybrać na początek? Wybór faktycznie jest spory i można się chwilę zawahać wśród znanych tytułów. Podpowiadamy po co warto sięgnąć w pierwszej kolejności!

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Gra akcji należąca do kultowej serii. Jak bardzo kultowej? Dość powiedzieć, że pierwsza część pamięta jeszcze końcówkę XX wieku. Oczywiście kolejne części były coraz doskonalsze pod względem graficznym, a sam silnik gry coraz doskonalszy. Metal Gear Solid V to jednak coś więcej, niż gra działająca w trybie Third Person Shooter. To również otwarty świat i ogrom możliwości, jakie otrzymuje gracz, mogąc realizować swój cel na kilka różnych sposobów. Z jednej strony można dzięki temu bawić się „po swojemu”, z drugiej trzeba zastanowić się nad taktyką, na którą się postawi.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Omawiając ciekawe gry na PlayStation 4 trudno nie wspomnieć o najbardziej znanej polskiej produkcji gamingowej. Trudno znaleźć kogoś, kto o tej serii nie słyszał, a każda kolejna odsłona wzbudzała entuzjazm graczy na całym świecie. Część trzecia posiada wszystko, czego można oczekiwać po dobrej grze RPG akcji. Swobodny rozwój postaci, ogromny świat gry i ciekawy system walki. By zobrazować ten ostatni czynnik, warto wspomnieć o fakcie, że w trakcie pojedynku z wrogami dochodzi do interakcji z bezpośrednim otoczeniem postaci.

Alienation

Dla odmiany wspomnijmy również o strzelaninie prezentowanej w trybie izometrycznym. Alienation świetnie nawiązuje do klasycznych koncepcji tego typu gier, jednocześnie jednak w pełni wykorzystuje możliwości, jakie daje współczesna elektronika. Wspaniała grafika, płynna animacja, wartka akcja i co najważniejsze możliwość gry nie tylko w pojedynkę, lecz również ze znajomymi, do czterech osób włącznie – oto podstawowe atuty tej pozycji.

Inne ciekawe gry na PlayStation 4?

Oczywiście to tylko przykłady na ciekawe gry dla PS4. Interesujących pozycji, takich jak Uncharted 4: Kres złodzieja czy Bloodborne jest jednak krocie. Od czegoś jednak trzeba zacząć!

Przy okazji warto też pomyśleć o zaopatrzeniu się w odpowiednio duży ekran, by w pełni delektować się oferowaną w grach grafiką. Jeśli bierzesz to pod uwagę, sprawdź dostępne u nas telewizory Sony.

PlayStation 4 w Matrix Media!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.