Czego jeszcze nie wiesz o Samsung Galaxy Note 7?

Samsung Galaxy Note 7

Najnowszy model telefonów Samsunga stopniowo zdobywa popularność. Jeśli rozważasz zmianę własnego smartfona na nowszy, warto byś zwrócił/zwróciła uwagę na właśnie ten model. Zalet ma naprawdę wiele.

Ekran z ogromnymi możliwościami

O nowym Samsungu już raz pisaliśmy, przedstawiając jaka jest ogólna specyfikacja Galaxy Note 7. Warto jednak dodać coś więcej. Chociażby to, że na zakrzywionym, 5,7-calowym ekranie Samsung Galaxy Note 7 można oglądać filmy w rozdzielczości 4K UltraHD! Telefon ten ma pod tym względem naprawdę niesamowite możliwości.

Nowy wymiar bezpieczeństwa

Ciekawostką jest fakt, że Samsung Galaxy Note 7 dla poprawy bezpieczeństwa przechowywanych w nim danych, posiada skaner IRIS, czyli skaner siatkówki! Dzięki temu jeśli zdarzy Ci się na moment zostawić telefon na biurku, nikt niepowołany nie będzie przeglądać jego zawartości. Oczywiście pod warunkiem, że ustawisz odpowiednie opcje.

Pełna precyzja

Ekran dotykowy daje wiele możliwości, ale jednak szerokość palca nie zawsze pozwala na zachowanie pełnej precyzji. Właśnie dlatego do Samsunga Galaxy Note 7 dodany został rysik, zapewniający dokładność nie mniejszą, niż w przypadku długopisu.

Na pierwszy rzut oka rysik może się zdawać tylko gadżetem. W praktyce jednak pozwoli jednak na znaczne usprawnienie komunikacji, choćby w sytuacji, w której chcesz coś opisać, a słowa nie wystarczą. W takiej sytuacji możesz wykonać szybki szkic i przesłać go do w formie MMSa lub grafiki wysłanej za pośrednictwem Messengera.

Rozmowy nawet w deszczu

Zdarzają się sytuacje, w których o zwykły telefon można się bać. Chociażby gdy w połowie spaceru złapie Cię ulewa, a Ty z jakiegoś powodu musisz gdzieś pilnie zadzwonić. Samsung Galaxy Note 7 jest gotowy nawet na tak zaskakujące momenty. Producent zadbał o to, by urządzenie było wodoodporne. Znawców tematu zapewne zainteresuje, iż ma to odzwierciedlenie w uzyskaniu przez Note 7 certyfikatu IP68, świadczącego o naprawdę solidnej konstrukcji.

Sprawdź telefony SAMSUNG w MatrixMedia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.