Dlaczego warto mieć iPhone’a?

Czy warto kupić iPhone?

Jedni Apple’a uważają za „hipsterski gadżet”, drudzy uwielbiają i za nic nie zamieniliby sprzętu tej firmy na cokolwiek innej marki. Dotyczy to zarówno laptopów (o których niedawno już pisaliśmy), jak i smartfonów. Co takiego jest w iPhonach, że ich właściciele tak bardzo je cenią? Całkiem sporo!Dlaczego warto mieć iPhone’a?

Płynność działania

To jedna z najważniejszych rzeczy, które rzucają się w oczy osobom, które wcześniej posiadały smartfon oparty o system Android. Większość telefonów z czasem zaczyna działać coraz bardziej opornie. Kolejne z aplikacji instalowanych na Androidzie, niekoniecznie używanych w danej chwili, coraz bardziej obciążają system i z czasem zaczyna to być problematyczne.

Inaczej sprawa wygląda gdy chodzi o iOS (system, jaki ma zainstalowany każdy iPhone). W tym przypadku nawet po roku, bądź dwóch, smartfon działa płynnie i sprawnie. Twórcy tego telefonu po prostu zadbali o to, by wygoda z jego użytkowania nie sprowadzała się wyłącznie do intuicyjności interfejsu. A to naprawdę ważny czynnik, gdy oceniamy dlaczego warto mieć iPhone.

Cechy multimedialne

Teoretycznie większość współczesnych smartfonów całkiem nieźle odtwarza dźwięk. W praktyce telefony Apple robią to jeszcze lepiej! Jeśli na danym sprzęcie często są odtwarzane pliki multimedialne, zdecydowanie warto kupić iPhone’a.

Sprawdzone aplikacje

Podobnie jak w przypadku Androida, również na system iOS można pobrać całą masę aplikacji. Owszem, liczebnie ustępują tym zgromadzonym w Google Play, ale nadal są ich setki tysięcy – wystarczająco, by każdy znalazł to, czego w danej chwili potrzebuje.

czy warto kupić iphone 8?

Design prosto od Apple

Tej cechy nie można pominąć. Nie ma znaczenia, czy chodzi o iPhone’a czy Macbook’a, Osoby, które w Apple odpowiadają za projektowanie wyglądu produktów, wiedzą co robią i robią to bardzo dobrze. Efekt jest taki, że iPhone wygląda dobrze dla niemal każdego, kto go widzi – zarówno osób młodych i ceniących to, co nieformalne, jak i ludzi w wieku średnim – też tych, którzy wolą styl bardziej biznesowy.

Zobacz produkty Apple w Matrix Media

Dlaczego warto mieć iPhone’a 8??

Całkiem niedawno pojawił się nowy modele telefonów firmy Apple – iPhone 8. Wiemy, że wiele osób podąża za trendami i lubi wybierać najnowsze modele. Zaletami najnowszego iPhona są takie cechy jak:

  • Procesor A11 Bionic
  • szybkie dziłanie
  • funkcja ładowania indukcyjnego
  • lepsza jakość fotografii
  • rozdzielczość 4K
  • lepszej jakości głośniki.
  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.