Garmin Zumo 590LM – idealna nawigacja na motocykl

Nawigacja motocyklowa

O nawigacji GPS zazwyczaj mówi się w kontekście urządzeń przeznaczonych do stosowania w samochodzie. Tymczasem przydają się one również kierowcom motocykli. Świetnym tego przykładem jest Garmin Zumo 590LM.

Wygoda użytkowania

Nawigacja motocyklowa ma to do siebie, że jest obsługiwana nieco inaczej, niż jej samochodowy odpowiednik – choćby ze względu na sposób mocowania. Garmin Zumo 590LM ma to do siebie, że można go ustawiać w różny sposób – poziomo lub pionowo. Dzięki temu łatwo dostosować go do potrzeb konkretnego motocyklisty.

Łatwość odczytu

Co istotne, Garmin Zumo 590LM został zoptymalizowany pod kątem użytkowania go w trakcie jazdy motocyklem. Ekran jest jasny i o dobrym kontraście. Również jego wielkosc jest taka, by łatwo było odczytywać jego zawartość, a sterowanie było proste i wygodne.

Dodatkowym ułatwieniem jest dostępność standardowej dla nawigacji motocyklowej i samochodowej informacji dźwiękowej – urządzenie odczytuje nazwy ulic i informuje o konieczności wykonania skrętu.

Proste sterowanie

Skoro już o sterowaniu mowa, warto zaznaczyć, że interfejs Garmina Zumo 590LM jest bardzo prosty w obsłudze, a sam ekran został skonstruowany w taki sposób, żeby sterowanie dotykowe działało również poprzez rękawicę motocyklową – a to jest zdecydowanie kluczowe. Dla porównania zwykła nawigacja samochodowa mogłaby motocykliście sprawiać problemy przy jej sterowaniu dotykowym.

Idealna nawigacja na motocykl – zobacz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.