Zdrowiej w Twojej kuchni

Gotowanie na parze

O zdrowym odżywianiu ostatnimi laty mówi praktycznie każdy. Niestety, nie zawsze jest czas i możliwości, by w odpowiedni sposób przygotować obiad dla całej rodziny. Czy jednak na pewno? Okazuje się, że z pomocą przychodzi nowoczesne AGD.

Szybkie i wygodne gotowanie na parze

Gdy chcesz przygotować posiłek na parze standardowymi metodami, pojawia się pewien problem. O ile szybkowar wystarczy do przygotowania posiłku dla jednej osoby, to już w przypadku robienia obiadu dla dużej rodziny, może on nie wystarczyć (chyba, ze posłuży wyłącznie przygotowaniu jednego z dań).

Proponowane przez Miele specjalne urządzenie do gotowania na parze DG 6010 rozwiązuje ten problem. Nie dość, że mieści więcej żywności, to na dodatek umożliwia gotowanie na parze trzech potraw jednocześnie. Co istotne – izoluje je przy tym od siebie nawzajem, dzięki czemu nie przesiąkają zapachem sąsiedniego dania!

Bezpieczeństwo

Gotowanie na parze za pomocą urządzenia Miele DG 6010 w ogromnym stopniu poprawia bezpieczeństwo. Dzięki specjalnej blokadzie możesz zapobiegać przypadkowemu otworzeniu sprzętu przez dziecko.

Dodatkowo urządzenie DG 6010 posiada opcje wyłączające gotowanie na parze po zaprogramowanym czasie

Łatwość czyszczenia

Miele zadbało, by urządzenie do gotowania na parze było maksymalnie komfortowe w użyciu. Czyszczenie go jest maksymalnie ułatwione. Przecieranie przebiega wyjątkowo sprawnie, a odkamienianie jest banalnie proste. Dzięki temu sprzęt można utrzymać w doskonałej formie i używać go latami. Co jednak najważniejsze – urządzenie DG 6010 angażuje znacznie mniej czasu, niż tradycyjny szybkowar, cały czas zachowując wyższą efektywność pracy.

Gotuj zdrowo z MatrixMedia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.