iWOWN I6HR – tani smartband do ćwiczeń

Smartband iWOWN I6HR

Jaki smartwatch najlepiej sprawdzi się podczas treningów? Odpowiadamy: nieduży, lekki i funkcjonalny. Niedrogi i ładny również mile widziany. Czy taki istnieje? Oczywiście. W odpowiedzi na uwagi użytkowników smartwatchy powstał iWOWNfit I6HR – tani smartband do ćwiczeń. Przeczytajcie o jego możliwościach i o tym, jak wygląda stosunek ceny do jakości.

Jak trener personalny

Nie zawsze sprawdza się zasada, że mniejsze urządzenia pobierają mniej energii, ale w przypadku smartbanda iWOWNfit I6HR rzeczywiście tak jest. Został wyposażony w energooszczędny, dotykowy wyświetlacz OLED 0,96 cala, dobrze zamocowany na silikonowym pasku, dostępnym w trzech kolorach: czarnym, zielonym i błękitnym. Synchronizacja ze smartfonem odbywa się za pomocą Bluetootha, a ładowanie dzięki kablowi USB. Nie musimy tego robić częściej niż raz w tygodniu, bo tyle właśnie trwa jeden cykl pracy opaski. W jaki sposób uprzyjemni nasze treningi? Na ekranie wyświetli nam informacje o czasie, liczbie zrobionych kroków, spalonych kalorii, pogodzie oraz tętnie. Z aplikacją iWOWNfit całkowicie spersonalizujemy swój profil. Co ciekawe, opaska automatycznie wykryje rodzaj aktywności, jaki wybraliśmy danego dnia – bieganie, jazdę na rowerze, badmintona albo siatkówkę. Nie musimy też rezygnować z pływania. Smartband posiada certyfikat I67, jest więc odporny na wodę, kurz oraz wstrząsy. iWOWN I6HR może również pełnić rolę naszego osobistego motywatora. Wystarczy ustawić sobie plan dnia, a urządzenie samo przypomni nam o poszczególnych aktywnościach.
iWOWN I6HR – tani smartband do ćwiczeń

CZYTAJ TAKŻE – Smartwatch czy Smartband? Wybieramy najlepszy gadżet

Poza sportem

Smartband iWOWNfit I6HR da sobie radę nie tylko podczas treningów, ale też na codzień. Dzięki połączeniu ze smartfonem otrzymamy informacje o przychodzących wiadomościach ( odczytamy je wszystkie, ale przechowamy max. 8 sms-ów), połączeniach ( które możemy odrzucić) oraz o tym…jak spaliśmy ( opcja monitorowania snu). Wybudzać nas z niego może mocna kawa, opaska działa trochę inaczej – powraca z trybu czuwania, gdy tylko podniesiemy rękę, by sprawdzić godzinę.

Porównaj iWOWNfit I6HR z innymi smartbandami

iWOWNfit I6HR – tani smartband do ćwiczeń

Smartband to świetna opcja nie tylko dla tych, którzy nie chcą wydawać wielkich kwot na nowoczesne smartwatche, ale też dla tych, którzy traktują te urządzenia niezwykle funkcjonalnie. Taka opaska ma mierzyć przebyte dystanse, spalone kalorie i nie przeszkadzać podczas ćwiczeń. iWOWNfit I6HR spełnia te wymagania, jest przy tym niedrogi, bo zapłacimy za niego ok. 150zł. A jeśli okaże się dla nas niewystarczający, zawsze możemy wskoczyć na wyższy poziom i zainwestować w lepsze, bardziej zaawansowane modele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.