Jakie prezenty na komunię dominowały w 2016?

Prezenty na komunie 2016

Zastanawiasz się jakie prezenty najczęściej były wybierane na komunię w tym roku? A może w przyszłym roku przyjdzie czas, gdy w Twojej rodzinie trzeba będzie kupić coś na tę okoliczność i wstępnie szukasz inspiracji?

Quady i drony

Tego typu prezenty okazały się hitem sezonu. Można powiedzieć, że te dwa rodzaje maszyn mocno ze sobą konkurowały gdy chodziło o rolę prezentu na komunię dla chłopców. Często jednak zapominano przy tym, że na przykład w przypadku dronów obowiązują pewne ograniczenia prawne, na przykład w kwestii lotów w niektórych częściach dużych miast. Nie zawsze więc będzie to dobry pomysł.

A może konsola Playstation?

Dużo lepszym pomysłem może okazać się konsola PlayStation, która jako prezent na komunię dla chłopca sprawdzi się idealnie. Jednocześnie nie będzie ona obarczona takimi problemami, jak wyżej wspomniane wątpliwości odnośnie możliwości faktycznego korzystania.

Prezent uniwersalny: smartfon

Bardzo częstym prezentem na komunię okazuje się smartfon. Choć jeszcze kilka lat temu mogło dziwić prezentowanie takiego urządzenia dzieciom w tym wieku, obecnie wiek komunijny wydaje się już całkiem normalnym czasem na podarowanie tego typu sprzętu.

Krok dalej – tablet lub smartwatch

Co jednak, jeśli dziecko posiada już smartfona? W takich przypadkach można pomyśleć o czymś takim, jak tablet lub smartwatch. Pierwszy świetnie się sprawdzi jako przenośne urządzenie przeznaczone do multimediów i oglądania filmów. Z kolei smartwatch to urządzenie nadal stanowiące pewnego rodzaju nowinkę technologiczną. To natomiast oznacza, że taki prezent na komunię wyraźnie odróżni się na tle innych.

Kamery cyfrowe

Ciekawym pomysłem może być zakup kamery cyfrowej, którą dziecko będzie mogło nagrywać filmy. Trzeba jednak brać pod uwagę, że o ile dla dzieci z zamiłowaniem do samodzielnego tworzenia będzie trafny, to już dla takiego, które byłoby zainteresowane wyłącznie wgrywaniem filmików na YouTube trafniejszy może się okazać mocniejszym model smartfona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.