Karcher WV6 + KV4 – nowy model ręcznej myjki do okien

Zestaw Karcher WV6 i KV4

Wiosna to czas wielkich porządków. Szczególnie tyczy się to okien, które przez okres zimowy obrastają warstewką brudu. Zestaw z myjką i padem wibrującym marki Karcher to narzędzie niesamowicie usprawniające czyszczenie szyb i wszelkich gładkich powierzchni.

 

Dane techniczne myjki Karcher WV6 + KV4

  • Szerokość ssawki: 280 mm
  • Zbiornik wody brudnej: 150 ml
  • Czas pracy ciągłej na akumulatorze: 100 min.
  • Czas ładowania akumulatora: 170 min.
  • Wydajność powierzchniowa na 1 ładowanie: ok. 300 m² = 100 okien
  • Zasilanie (V/Hz): 100 – 240 / 50 – 60
  • Ciężar z akumulatorem: 0,8 kg
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 126 x 280 x 310 mm

Karcher – synonim jakości

Karcher słynie z produkcji urządzeń i systemów czyszczących wysokiej jakości. Firma jest tak bardzo ceniona, że jej nazwa stała się wręcz synonimem myjek ciśnieniowych. Jej oferta jest jednak dużo szersza, bo obejmuje m.in. odkurzacze, roboty czyszczące, zamiatarki, parownice, pompy, czy myjki do okien. My dziś bliżej przyjrzymy się tym ostatnim, a za przykład posłuży nam najwyższy model z katalogu niemieckiego producenta.

CZYTAJ TAKŻE – Myjka KARCHER WV 2 Plus – Twój pomocnik w codziennych porządkach

Co zawiera zestaw WV6 + KV4?

Karcher WV6 + KV4 to zestaw dwóch zaawansowanych urządzeń do mycia okien: dużej ssawki oraz pada wibracyjnego. Oba sprzęty można stosować do czyszczenia wszelkich gładkich powierzchni, jak lustra, kabiny prysznicowe, kafelki, bądź szklane blaty. Producent wyposażył je w wydajne akumulatory litowo-jonowe umożliwiające umycie około 300 m2 powierzchni na jednym ładowaniu. Można więc wypucować całe mieszkanie za jednym zamachem.

Jak używać Karcher WV6 + KV4?

Czyszczenie okien zaczynamy od użycia pada KV4. Posiada on specjalny zbiorniczek na detergent, który następnie nawilża ściereczkę z mikrofibry przyczepioną rzepem do jego spodu. Za sprawą wibracji i środka czyszczącego zwilża szybę i zmiękcza brud, dzięki czemu powierzchnia jest łatwiejsza do wyczyszczenia. Następnie do akcji wkracza myjka WV6, za pomocą której możemy zassać zanieczyszczoną wodę niczym odkurzacz, aby pozostawić idealnie czyste okna bez smug i zacieków.

Mycie bez kontaktu z chemią

Użycie pada i ssawki pozwala uniknąć kontaktu ze środkami chemicznymi, które mogłyby podrażnić skórę dłoni. Zbiorniczki w obu urządzeniach da się bardzo łatwo opróżnić i wyczyścić. W myjce jest on dodatkowo wyjmowalny, co sprawia, że można go dokładnie wypłukać z brudnej wody zebranej z okien. Możliwe jest również zdemontowanie listew zbierających w celu wymycia po każdym użyciu sprzętu. Z kolei ściereczki z pada można bardzo prosto odczepić od rzepu i wyprać w pralce automatycznej.

Szybkie ładowanie Karcher WV6 + KV4

Myjka WV6 jest standardowo wyposażona w ciekłokrystaliczny wyświetlacz pokazujący pozostały czas pracy. Do ładowania akumulatora służy dołączona ładowarka sieciowa. Czas pełnego ładowania baterii w ssawce wynosi 170 minut, a w padzie 160 min.

Zestaw WV6 + KV4 łatwo rozbudujesz

Producent oferuje duże możliwości rozbudowy zestawu o dodatkowe akcesoria. Do myjki można dokupić dodatkowe listwy zbierające o różnych długościach i sakwę biodrową, a do pada ściereczki czyszczące. Oba urządzenia można także wyposażyć w lance teleskopowe, które umożliwią trudno dostępnych miejsc na dużych wysokościach.

Strefa Karcher

Zestaw Karcher WV6 + KV4 to wydajne, a przede wszystkim, skuteczne narzędzie do mycia gładkich powierzchni. Pad i myjka znajdą zastosowanie w całym domu, ponieważ wyczyścimy za ich pomocą okna po zimie, zabrudzone lustro w łazience, czy upaćkany stół w jadalni. Dzięki pojemnej baterii nie trzeba przerywać pracy na ładowanie, natomiast sprytna konstrukcja sprawia, że do mycia nie potrzebujemy zakładać rękawic. Szczerze polecamy te produkty, bo z nimi wiosenne porządki będą znacznie prostsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.