Muzyka bez ograniczeń

Muzyka bez ograniczeń - sluchawki bluetooth

Lubisz słuchać muzyki na słuchawkach? To zrozumiałe. Z jednej strony nie przeszkadzasz otoczeniu, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taką muzykę jaką lubisz i w takim natężeniu, w jakim Ci to odpowiada. Z drugiej – słuchawki pozwalają na odizolowanie się od dźwięków otoczenia i pełną koncentrację na tym, co aktualnie robisz. Jest tylko jeden problem: kable.

Supełek z pętelką

Stwierdzenie, że kłopot z przewodem od słuchawek jest jeden, to jednak bardzo łagodne określenie tematu. W rzeczywistości kable zawadzają co i rusz.

  • Gdy wyciąga się słuchawki, które przez chwilę leżały w szufladzie, plecaku lub torebce, zanim się z nich skorzysta, trzeba najpierw rozplątać przewód.
  • Drobna nieostrożność przy odłączaniu słuchawek może szybko doprowadzić do uszkodzenia wtyczki.
  • Gwałtowniejszy ruch, czy gest, może spowodować wyszarpnięcie wtyczki lub zerwanie słuchawek z głowy. Pół biedy w pierwszym wariancie. W przypadku drugiego scenariusza uszkodzeniu mogą ulec same słuchawki.

Czy wyżej wymienione czynniki przekonują, że lepszym wyborem są słuchawki bluetooth?

Czy warto sięgnąć po słuchawki bluetooth?

Korzyści płynące z sięgnięcia po technologię bezprzewodową są naprawdę liczne i nie sprowadzają się tylko do zapobiegnięcia wymienionych wyżej sytuacjom. Przede wszystkim słuchawki bluetooth to ogromna wygoda i znacznie większe możliwości.

Przykład? Można swobodnie przemieszczać się po pomieszczeniu, nie nosząc wszędzie ze sobą samego odtwarzacza mp3 lub smartfona. Można więc na moment odejść od biurka i zrobić sobie kawę, nie nosząc wszędzie ze sobą samego playera.

Innym doskonałym przykładem, jakie możliwości otwierają przed swoimi użytkownikami słuchawki bluetooth, jest możliwość wykorzystania ich w trakcie joggingu. Dzięki temu, że żadne kable nie plączą się w pobliżu rąk, nie ma problemów przy sięganiu po bidon, czy przy zmienianiu opcji w zainstalowanym na smartfonie oprogramowaniu nadzorującym tempo biegu.

Zobacz słuchawki bluetooth w Matrix Media!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.