Najlepsze prezenty dla kobiety na Boże Narodzenie 2021 – co wybrać do 300 zł

project_comment_file61b7606185745-sluchawki-i-zegarek

Boże Narodzenie coraz bliżej, więc najwyższy czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Co zrobić, gdy nie mamy pomysłu na podarunek dla kobiety, a w portfelu jest niewiele pieniędzy. Spieszymy z pomocą! Mamy kilka propozycji do 300 zł.

Słuchawki Samsunga lub smartband Huawei

Dobrym pomysłem na prezent będzie niewielki elektroniczny gadżet, który może być jednocześnie ozdobą. Pierwszą naszą propozycją są słuchawki Samsung Galaxy Buds, które jako produkt poekspozycyjny, można dostać poniżej 300 zł. Ich kształt i wygląd przyciąga wzrok, a w dodatku doskonale leżą w uszach. Słuchawki zapewniają doskonałe brzmienie dostrojone przez AKG, podwójny mikrofon adaptacyjny sprawia, że głos podczas rozmowy jest wyraźniejszy. Dzięki Galaxy Buds można także obsługiwać swój smartfon za pomocą gestów nie patrząc na ekran. Etui słuchawek Samsunga obsługuje ładowanie bezprzewodowe, a po jego otwarciu natychmiast połączą się z telefonem.

Za podobną cenę można kupić Huawei Band 6, czyli gustowną opaskę sportową. Smartband oferuje 96 różnych trybów ćwiczeń, podczas których można śledzić swoje tętno, spalone kalorie i inne parametry. Opaska monitoruje także natlenienie krwi oraz tętno i powiadomi, gdy są zbyt niskie lub za wysokie. Band 6 przeprowadza także analizę snu. Wykrywa jego cztery fazy – sen głęboki, sen płytki, sen REM oraz drzemkę i rejestruje nie tylko czas odpoczynku, ale także jego jakość. Smartband Huawei posiada 1,47-calowy ekran FullView AMOLED o wysokiej rozdzielczości 194x 368. Jedno ładowanie opaski wystarczy na 14 dni typowego lub 10 dni intensywnego użytkowania.

Lokówko-suszarka i suszarka do włosów Babyliss

Jeżeli nie macie pomysłu na prezent dla kobiety i zbyt dużo pieniędzy w portfelu, to dobrym rozwiązaniem będzie lokówka lub suszarka do włosów. Tylko nieco ponad 200 zł trzeba zapłacić za lokówko-suszarkę Babyliss Big Hair Dual. Wyposażona jest w dwie obrotowe ceramiczne szczotki i miękkie włosie, które delikatnie przytrzymuje, kontroluje i wygładza włosy, bez trudu odwzorowując suszenie w profesjonalnym salonie. Technologia jonowa kontroluje elektryzowanie się włosów i zwiększa ich połysk podczas stylizacji. Lokówko-suszarka ma moc 650W i dwa ustawienia temperatury plus chłodny nawiew.

Tańszą propozycją jest suszarka Babyliss D373E. Suszarka ma moc 2000 W oraz profesjonalny mocny silnik AC. Sprzęt posiada ergonomiczną konstrukcję oraz wyprofilowany uchwyt. Są tu trzy poziomy temperatury oraz dwa ustawienia mocy. Dzięki możliwości ustawienia ciepłego oraz zimnego strumienia powietrza łatwo zadbać o zdrowie i lśniące włosy. Z kolei funkcja jonizacji zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, dzięki czemu są one bardziej podatne na układanie. Dodatkowo do suszarki dołączony jest dyfuzor oraz koncentrator, których główną funkcją jest kierowanie strumienia ciepła na konkretne pasma włosów.

Toster firmy Graef

Nasza ostatnia propozycja na prezent dla kobiety do 300 zł to toster dwukomorowy TO 61 firmy Graef. To doskonały sposób na przygotowanie dwóch kromek „w mgnieniu oka”. Jest tu sześć regulacji stopnia opiekania oraz przyciski „stop” i „rozmrażanie”. Dwie szczeliny na grzanki mają wymiary 136 x 30 x 130 mm. Poza tym toster wyposażony jest w wyłączniki bezpieczeństwa, gdy tost się zakleszczy, funkcję miękkiego podnoszenia soft-lift i centrowania kromki chleba. Toster ma termoizolacyjną budowę z tworzywa sztucznego oraz tackę na okruchy ze stali nierdzewnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.