Odkurzacz Miele Scout RX1 – porządek w każdym domu

niezwykły robot spżątający opinie na temat produktów

Miele Scout RX1 to automatyczny odkurzacz – bardzo mały i cichy, który wyręczy nas przy sprzątaniu podłóg i dywanów. Dzięki pełnej samowystarczalności, urządzenie w znacznym stopniu wyręczy nas w codziennym utrzymywaniu czystości, pozwalając zaoszczędzić czas i energię.

Inteligentne skanowanie powierzchni

Odkurzacz dzięki zaawansowanemu technologiczne systemowi jest bardzo precyzyjny. Sam dotrze do wszystkich zakamarków, uniknie kolizji z meblami i upadku ze schodów. Smart Navigation System, połączenie kamery, sensorów i oprogramowania, to inteligentny system skanujący, swojego rodzaju oczy urządzenia, dzięki któremu Miele Scout RX1 uczy się swojego otoczenia. To doskonałe rozwiązanie wyróżnia urządzenie na rynku. W przeciwieństwie do odkurzaczy konkurencji, jego ruchy nie są przypadkowe.

Wysoka wydajność Miele Scout RX1

Urządzenie jest bardzo wydajne. Przy w pełni naładowanej baterii, robot jest w stanie wysprzątać powierzchnię do 150 m2, co w trybie Auto zajmuje mu około dwóch godzin. To jednak nie wszystko. Podczas czyszczenia większych obszarów, robot co jakiś czas sam wraca do stacji ładowania, co potrafi znacznie wydłużyć jego czas pracy i możliwość posprzątanie jeszcze większych powierzchni. Miele Scout RX1 posiada cztery tryby pracy – Auto, Cornet, Turbo i Spot, które pozwalają na dostosowanie parametrów do obszaru pracy i czasu.

Dla polepszenia precyzji czyszczenia, w odkurzaczu zastosowano Tripple Cleaning System – obracające się boczne szczotki, które ułatwiają sprzątanie trudnych zakamarków. Nie musimy obawiać się również o fruwające podczas pracy pyłki kurzu – o higienę dba dwuwarstwowy filtr Air Clean.

Zadbaj o porzadek we własnym domu! Zapoznaj się z ofertą Matrix Media i wybierz odkurzacz odpowiedni dla swoich potrzeb.

Odwiedź nasz sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.