Okap BOSCH DWW 063461 – przydatny pomocnik kuchenny

Najnowszy Okap BOSCH DWW 063461 -

Nowoczesny Okap BOSCH DWW 063461 dzięki swoim zaletom uzyskał wiele pozytywnych opinii wśród użytkowników. Jako okap kominowy wprowadza kilka ciekawych rozwiązań, którym dzisiaj przyjrzymy się bliżej.

Okap w każdej kuchni pełni funkcje filtru powietrza, który oddziela przesiąknięte tłuszczem powietrze oraz parę wodną, by nie osadzała się w nadmiarze na powierzchni naszych mebli. W przypadku lekkiego przypalenia potraw dym również zostanie szybko przefiltrowany co uchroni nas przed nieznośnym rozprzestrzenianiem się nieprzyjemnego zapachu po całym domu.

Okap BOSCH DWW 063461

Opisywany okap kominowy DWW 063461, marki Bosch ma szerokość 60 cm i sterowany jest mechanicznie za pomocą przycisków. Posiada oświetlenie w którym, każdy punkt świetlny ma moc 20 W. Model ten oczyszcza powietrze z oparów i nieprzyjemnych zapachów z wydajnością 430 m3/h i może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniania. Do prawidłowej pracy okapu niezbędne jest zamontowanie filtra oczyszczającego powietrze.

Natężenie hałasu osiąga 61 dB, nie jest więc uciążliwe dla osób przebywających w kuchni podczas działania okapu. Urządzenie posiada 3 prędkości pracy oraz dwa metalowe filtry odtłuszczające, które można myć w zmywarce. Roczne zużycie energii okapu utrzymuje się na poziomie 141 kW co klasyfikuje urządzenie w kategorię E.

Zalety przemawiające na korzyść DWW 063461 to wysoka skuteczność filtrowania powietrza oraz wysoka jakość komponentów, z czego największe wrażenie robi wysokiej jakości emaliowana blacha zewnętrzna. Zapytaj specjalistów z Matrix Media i odnajdź dla swojej kuchni wszelkie niezbędne komponenty.

Sprawdź naszą ofertę okapów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.