Okap kuchenny – porównanie producentów

okap kuchenny opinie

Kupując okap kuchenny poświęcamy wiele uwagi detalom technicznym takim jak żywotność, zużycie energii oraz gabaryty. Dzisiaj postanowiliśmy podać kilka informacji na temat najczęściej wybieranych producentów okapów kuchennych oraz kilka modeli dla każdego z nich.

AEG

Niemiecka firma produkująca sprzęt AGD do zabudowy, znana na rynku jako ekskluzywna i wysokiej klasy. I z całym szacunkiem – zasługuje w pełni na to miano! Spod skrzydeł tej marki wyszło wiele wartych uwagi modeli pralek, lodówek oraz zmywarek. W przypadku okapów AEG wyprodukowało modele takie jak Okap AEG-ELECTROLUX DF6260-ML oraz Okap kominowy AEG X79263MD1 oba cechują się stosunkowo niską cen oraz wysoką jakością wykonania.

BOSCH

Firma założona w XIX wieku utożsamiająca wszystko, co kojarzy się z niemiecką solidnością – doskonałe wykonanie, przywiązanie do szczegółu, niezawodność i najwyższą jakość. Bosch to prawdopodobnie firma wypuszczająca co roku najwięcej modeli, co znacznie ułatwia dokonanie zakupu, gdyż mamy do dyspozycji znacznie szersze spektrum produktów zarówno za kilkaset złotych jak i sięgających kilka tysięcy. Niewątpliwym jest jednak, że inwestując w markę BOSCH zyskujemy najwyższą jakość. Przykładowe produkty to Okap BOSCH DWB069751 lub Okap BOSCH DIC043650.

BEKO

Dla osób które oczekują rozsądnej jakości za niewygórowaną cenę proponujemy okapy wyprodukowane przez firmę BEKO. Beko nigdy nie przestaje myśleć innowacyjnie i podejmować nowe wyzwania. Jest to marka AGD nr 1 w Turcji (ponad 50% udziałów w rynku) oraz turecki czempion w odniesieniu do ilości zgłoszonych patentów – ponad 300 opatentowanych innowacji! Proponowane modele przez naszą redakcję to Okap BEKO CWB 9610 X oraz Okap BEKO CTB 6407 X.

ELEKTROLUX

Electrolux to niemiecka marka produkująca wysokiej jakości sprzęt AGD, oferują wszystkie możliwe typy okapów kuchennych czyli: wyspowy, kominowy, pod szafkowy i teleskopowy. W ofercie firmy znajdziemy modele zaczynające się już od 200 złotych ale możemy również wybrać modele dla kilka tysięcy. Elastyczność firmy Electrolux znana jest klientom od lat i w dalszym ciągu zachwyca porównaniem stopnia jakości do ceny. W ofercie naszego sklepu znajdziecie państwo takie modele jak Okap ELECTROLUX EFC 640 R lub Okap ELECTROLUX EFB90566DX.

Mamy nadzieje, że niniejsze zestawienie okaże się przydatnym zbiorem wskazówek, które pomogą państwu wybrać model najbardziej dopasowany do oczekiwań. Zapraszamy do konsultacji z nasza grupą ekspertów, którzy doradza nie tylko najlepiej dopasowany model ale również przedstawią atrakcyjne opcje dostawy oraz płatności ratalnej.

Poznaj nasza ofertę okapów kuchennych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.