Koncertowa jakość Soundbar SONY HT-NT3

SONY HT-NT3 opinie


[AKTUALIZACJA 2017]

Najważniejsze cechy nowego Soundbaru SONY HT-NT3 to na pewno niezawodność oraz nieskazitelna jakość dźwięku. Poznajmy bliżej ten niezwykły model, który dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć inżynierii dźwięku, może zastąpić profesjonalne kino domowe w naszym domu.

Dźwięk Hi-res w małej formie

 

2.1-kanałowy głośnik High-Resolution Audio w formie listwy z bezprzewodowym subwooferem, wzmacniaczem cyfrowym S-Master i trybem ClearAudio+. Wymiary jednostki centralnej to 107 x 8,6 x 6,5 cm natomiast subwoofer posiada wymiary 19 x 38,2 x 38,5 cm. Przy mocy wyjściowej 400W uzyskujemy naprawdę potężny sprzęt muzyczny, który sprosta nawet najbardziej wysublimowanym gustom.

Kompresja bezstratna High-Res Audio natomiast to bogaty dźwięk oraz wysoka jakość kolekcji muzycznych. Muzyka o wysokiej rozdzielczości może zostać zakodowana w jednym z sześciu popularnych formatów. Produkty firmy Sony są zgodne z każdym z nich, co zapewnia wygodę i prostotę słuchania.

Nieduży głośnik w formie listwy połączony z subwooferem wypełnia pomieszczenie wszechogarniającym, wirtualnym dźwiękiem przestrzennym, dzięki któremu oglądanie filmów, telewizji i sportu staje się nowym przeżyciem. Wirtualny dźwięk przestrzenny naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku. Tworzy realistyczne, trójwymiarowe pole akustyczne, mimo że dźwięk dobiega tylko z lewego i prawego głośnika.

Soundbar SONY HT-NT3

Cyfrowe wzmocnienie

 

Wzmacniacz cyfrowy S-Master pozwala na fantastyczną reprodukcję cyfrowego dźwięku. Uproszczona, w pełni cyfrowa ścieżka sygnału eliminuje szereg stopni analogowych, występujących w tradycyjnych wzmacniaczach. Rezultat to nie tylko większa moc, ale i znacznie mniej zniekształceń powodowanych przez wydzielające się ciepło.

Pora na gratkę dla fanów bezprzewodowych technologii. NFC czyli (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane urządzenia z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierając odpowiednie ustawienia w menu.

Soundbar SONY HT-NT3 posiada mnóstwo cech, które czynią go wartym zastanowienia zakupem jako alternatywę dla klasycznych systemów nagłaśniających. W jednym urządzeniu możemy zmieścić moc solidnego sprzętu grającego. Sprawdź ofertę Matrix Media i znajdź swój wymarzony sprzęt grający.

 

Soundbar dla każdego

 

Soundbar SONY HT-NT3 to nie jedyny model warty uwagi. Japoński gigant ma w swojej ofercie szeroka gamę sprzętu w różnych kategoriach cenowych. SONY HT-NT5 to młodszy brat HT-NT3, jednak bardziej zaawansowany. Został wyposażony w system 6.1, a także 6 niezależnych wzmacniaczy, co daje niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe. Jeżeli jesteśmy fanami kina lub gier konsolowych, to zdecydowanie wybór dla nas. Mniej wymagający użytkownicy z pewnością docenią model SONY HT-RT3, który sprawdzi się podczas słuchania muzyki czy domowych seansów filmowych.

 

Sprawdź szeroką ofertę soundbarów w Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.