Okap podszafkowy BEKO CWB 9610 X

BEKO CWB 9610 X

O okapach powiedziano już wiele na łamach naszego bloga. Dzisiaj zajmiemy się niezwykłym modelem zaprojektowanym przez znanego producenta urządzeń AGD – BEKO. Model CWB 9610 X wyróżnia się wśród podobnych modeli z przedziału cenowego 500zł-1000zł niezwykłą jakością wykonania każdego z podzespołów.

Okap do każdej kuchni – BEKO

Okap podszafkowy BEKO CWB 9610 X  działa w układzie zamkniętym (wewnętrznym) jako pochłaniacz, dlatego nie wymaga podłączenia do systemu wentylacyjnego wnętrza. Urządzenie wykorzystuje specjalne filtry węglowe, które poprze zasysanie zanieczyszczonego powietrza, filtrują je a następnie uwalniają wolny od nieprzyjemnych zapachów strumień powietrza. Model doskonały do montażu w kuchniach nie posiadających dostępu do szybu wentylacyjnego oraz w sytuacji gdy chcemy okap zabudować.

Specyfikacja techniczna BEKO CWB 9610 X

Urządzenie posiada standardowe wymiary czyli 64,5 – 97 cm wysokości, 90 cm szerokości i 50 cm głębokości, co sprawia, że urządzenie doskonale wpasuje się w meble kuchenne o standardowych wymiarach wykorzystywanych przez producentów.

Okap podszafkowy BEKO CWB 9610 X pracuje wykorzystując napięcie 220-240 V i popiera tylko 290 W w czasie pracy. Urządzenie w czasie pracy na najwyższym biegu generuje hałas na poziomie 56 dB co pozwala zakwalifikować okap w klasie A pod względem hałasu.

Okap wyposażono w dwie silne lampy halogenowe o mocy 20W, które nawet późnym wieczorem zagwarantują Ci duża ilość jasnego światła wokół kuchenki. Warto również wymienić dodatkowe funkcje jakie posiada okap, do najważniejszych należą:

  • Automatyczne wyłączanie
  • Auto odświeżanie powietrza
  • Intensywne pochłanianie
  • Wskaźnik nasycenia filtra

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą urządzeń AGD do zabudowy, gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę naszych specjalistów.

Sprawdź również pozostałe wpisy na naszym blogu, w których zagłębiamy się w szczegóły dotyczące urządzeń AGD i RTV.

Sprawdź okapy dostępne w naszym sklepie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.