Witryna chłodnicza BEKO i witryna chłodnicza Whirlpool

okap podszafkowy beko czy siemens

Witryna chłodnicza to jedno z podstawowych akcesoriów każdego sklepu z artykułami spożywczymi, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z tego sprzętu również w swoim domu. Urządzenie nadaje się idealnie do chłodzenia napoi i długoterminowego konserwowania żywności. Wybór urządzeń na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Dziś sprawdzimy, jak pośród nich radzi sobie witryna chłodnicza BEKO i witryna chłodnicza Whirlpool.

Witryna chłodnicza BEKO – cechy

Witryna chłodnicza BEKO dostępna jest w trzech wersjach o tej samej szerokości i głębokości, jednak różniących się od siebie wyglądem, wysokością i pojemnością oraz funkcjonalnością. Mowa tu o modelach WSA 29000, WSA 24000 i WSA 14000. Najmniejszy z nich jest model WSA 14000, który charakteryzuje się wysokością 85 cm i pojemnością 130 litrów – przez to jest idealnym wyborem dla sklepów o mniejszym zasobie żywnościowym.

W przypadku zwiększonych potrzeb najlepiej wybrać witrynę chłodniczą BEKO WSA 24000 lub WSA 29000. Pierwsza jest najwyższa (149 cm), a przez to najbardziej pojemna – mieści się w niej 282 litrów; druga zaś ma 134 cm wysokości i jej pojemność wynosi 230 litrów. Dzięki tym witrynom chłodniczym będziesz pewien, że zmieścisz wszystkie towary, które chcesz schłodzić lub przechowywać.

Whirlpool ADN 203 czy Whirlpool ADN 23

Wśród witryn chłodniczych Whirlpool można znaleźć modele takie jak modele takie jak Whirlpool ADN 203 czy Whirlpool ADN 230, które charakteryzują się szerokością i wysokością na poziomie 60 cm oraz wysokością 173 cm. Dzięki temu są bardzo pojemne i znajdą idealne zastosowanie w przypadku konieczności schłodzenia lub przechowywania dużej ilości towarów. Modele ADN 203 oraz ADN 230 cechują się pojemnością 350 litrów, co czyni je jednymi z najbardziej pojemnych witryn chłodniczych na rynku.

Podstawowe różnice

Zasadnicza różnica między tymi dwoma modelami witryn chłodniczych Whirlpool polega na zakresie temperatury – ADN 230 schładza się do od 0 do 8 stopni Celsjusza, podczas gdy w witrynie chłodniczej ADN 203 można utrzymać temperaturę od 0 do 10 stopni. Ta niby drobna różnica może być znacząca w przypadku takich towarów jak wiele rodzajów napoi alkoholowych, które za bardzo schłodzone mogą zatracać swoje walory aromatyczno-smakowe.

Oczywiście w przypadku nieco mniejszych potrzeb wystarczy witryna chłodnicza Whirlpool ADN 202, której pojemność to 275 litrów zaledwie i podobnie jak zastępujący ją ADN 203 charakteryzuje się chłodzeniem od 0 do 10 stopni Celsjusza.

Witryna chłodnicza BEKO i witryna chłodnicza Whirlpool to oczywiście nie jedyny możliwy wybór wśród tego typu urządzeń wysokiej jakości. W sklepie MatrixMedia dostępne są witryny chłodnicze firm takich jak Bosch, Liebherr czy Siemens.

Sprawdź naszą ofertę witryn chłodniczych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.