Okap podszafkowy BEKO i okap podszafkowy Siemens, czyli jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów

okap podszafkowy beko czy siemens

Trudno gotuje się kiedy wokół panują nieprzyjemne zapachy, opary i tłuszcze, powstające podczas przygotowywania potraw. Przez to okap kuchenny wydaje się dziś jednym z podstawowych sprzętów AGD. Okap podszafkowy Beko i okap podszafkowy Siemens sprawdzą się idealnie u każdego, kto marzy o czerpaniu pełnej przyjemności z codziennego gotowania bez konieczności przebijania się przez dym.

Okap podszafkowy BEKO CTB 6407 X

Okap podszafkowy BEKO CTB 6407 X powinien być ceniony szczególnie przez tych, którzy poszukują wysokiej jakości za bardzo niską cenę (w ofercie MatrixMedia okap podszafkowy BEKO CTB 6407 X kosztuje zaledwie 252 zł). Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami (szerokość 60 cm, głębokość 26 cm i wysokość 17.5 cm), co sprawia, że zamontujesz go nawet w kuchni o małej powierzchni. Do tego posiada również 3-stopniową regulację szybkości, pozwalającą dostosować działanie urządzenia do aktualnych potrzeb. Okap podszafkowy posiada aluminiowy filtr odtłuszczający, ale istnieje również opcjonalna możliwość zamontowania filtra węglowego. Dzięki nim momentalnie pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów i oparów ze swojej kuchni.

Okap podszafkowy Siemens LI46930

To co wyróżnia okap podszafkowy Siemens LI46930to doskonała wydajność i niska emisja hałasu, przy intensywnej pracy sięgająca zaledwie około 60 dB. Warto zwrócić też uwagę na wskaźnik przypominający o konieczności wyczyszczenia lub wymiany filtra. Podobnie jak okap szufladkowy BEKO CTB 6407 X zawiera 3-stopniową regulację szybkości. Urządzenie posiada również nowoczesny filtr odtłuszczający i filtr węglowy.

Zalety okapów podszafkowych

Skąd wynika popularność okapów podszafkowych i jakie są ich największe zalety?

  • atrakcyjna cena – najtańsze urządzenia można kupić już za nieco ponad 200 zł, podczas gdy bardziej zaawansowane modele kupić można za 1000 zł więcej. Cena ta i tak jest niska w porównaniu do okapów kominowych czy wyspowych, mogących kosztować nawet do kilku tysięcy złotych;
  • niewielkie rozmiary – okapy podszafkowe sprawdzą się idealnie w przypadku kuchni, w których nie można sobie pozwolić na znacznie większe okapy kominowe czy wyspowe.

Często gotujesz i smażysz potrawy, ale nie masz ochoty męczyć się z oparami i nieprzyjemnymi zapachami, unoszącymi się w kuchni? Okap podszafkowy Beko i okap podszafkowy Siemens to tylko część naszego asortymentu, który pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu. Marzysz o kupnie okapu podszafkowego?

Zapoznaj się z naszą ofertą okapów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.