Power Audio – dźwięk idealny dla miłośników dobrej zabawy

Power Audio

[AKTUALIZACJA 2017]
Muzyka to nie tylko utwory idealne do słuchania w tle. To także piosenki stworzone z myślą o dobrej zabawie ze znajomymi. Te mogą być odtwarzane z komputera, ale powiedzmy sobie szczerze – będzie to dalekie od ideału. Znacznie lepszy efekt można uzyskać korzystając ze sprzętu stworzonego z myślą o odtwarzaniu muzyki. Takiego, jak zestawy Power Audio!

Co to jest power audio?

 

Power audio to urządzenia idealne do odtwarzania muzyki na imprezach. Charakteryzują się dużą mocą i doskonałym dźwiękiem, normą jest również podbicie basu. W zależności od modelu zestawy power audio posiadają zewnętrzne lub wbudowane kolumny (częściej w tym drugim wariancie). Standardowo mogą tez odczytywać pliki w formacie MP3, czasem również WMA lub ACC. Część modeli posiada dodatkowo możliwość odtwarzania płyt oraz stacji radiowych.

Warto zaznaczyć, iż wiele urządzeń power audio posiada funkcję łączności bezprzewodowej, co znacznie ułatwia obsługę. I to nie tylko w zakresie sterowania, ale i przesyłania plików. W ten sposób zamiast korzystania z pendrive’a można wczytać pliki prosto z komputera lub smartfona. Oczywiście nie jest to konieczne i miłośnicy dobrego dźwięku równie dobrze mogą korzystać ze złącza USB, a w części modeli power audio także z klasycznego łącza audio.

Zestaw muzyczny SONY MHC-V7D

Power audio – dźwięk, który Cię poruszy

 

Zestawy power audio świetnie nadają się do głośnego odtwarzania muzyki. Efekt jest taki, że odtwarzając muzykę za ich pomocą, możesz poczuć się podobnie, jak uczestnicy koncertów! Wiele spośród sprzętów power audio posiada także korektor dźwięku, czyli equalizer – co dodatkowo wpływa na możliwości uzyskania takiego dźwięku, jak będzie najbardziej odpowiadał.

Świetnym przykładem power audio jest zestaw muzyczny SONY MHC-V7D, doskonały sprzęt z podświetlanymi głośnikami współgra ze świetnym designem i solidnym wykonaniem. Całość w dodatku została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić maksymalną wygodę w obsłudze. Krótko mówiąc sprzęt ten spełnia wszystkie wymagania, jakie można by przed nim postawić! A już na pewno po skorzystaniu z niego nie będziesz chciał wracać do słuchania muzyki wyłącznie z laptopa.

 

Zobacz nasze miko i mini wieże

 

Opcja dla mobilnych

 

Dla niektórych minusem zestawów power audio może fakt, że nadają się raczej tylko do użytku domowego. Na szczęście i w tym wypadku można liczyć na pomysłowość producentów sprzętu RTV! Przykładem może być zestaw muzyczny SONY GTK-XB5L – wyposażony w potężny EXTRA BASS™, funkcję ClearAudio+, ale przede wszystkim łatwy w transporcie! Teraz idealne brzmienie można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.