Przywitaj ligę mistrzów z nowym Telewizor SONY KDL-50W809C

SONY KDL-50W809C opinie

Rozpoczęcie rozgrywek Ligi Mistrzów to dla każdego fana piłki nożnej początek okresu wzmożonej aktywności przed telewizorem. Warto więc korzystać z najlepszych rozwiązań. Dzięki technologiom, zastosowanym w telewizorze Sony KDL-50W809C, spotkania staną się jeszcze bardziej emocjonujące.

Specjalnie dla fanów piłki nożnej

Jeżeli każde spotkanie piłkarskie traktujesz jak święto, z pomocą telewizora Sony KDL-50W809C przeniesiesz każdą transmisję na wyższy poziom. Jak? Wystarczy uruchomić tryb „Futbol na żywo” (Football Live Mode) za pomocą przycisku „Football” ma pilocie – dostosuje on ustawienia obrazu i dźwięku w taki sposób, że poczujesz się, jakbyś przebywał na stadionie. Co więcej, dzięki specjalnie zaprojektowanemu algorytmowi będziesz mógł nawet wyłączyć komentarz. Tryb „Futbol na żywo” umożliwia także śledzenie kanałów FIFA za pomocą internetu. Wszystko to sprawia, że Sony KDL-50W709C jest telewizorem idealnym dla każdego pasjonata piłki nożnej.

Najwyższej jakości obraz

50-calowy telewizor Sony KDL-50W709C wyświetla obraz w najpopularniejszym obecnie standardzie telewizji wysokiej rozdzielczości, Full HD (1080p). Technologia X-Reality PRO pozwala uzyskać obraz o lepszej wyrazistości, perfekcyjnej ostrości i doskonałym kontraście, nawet w przypadku słabszego źródła. Wszystko dzięki zamontowanemu w telewizorze procesorowi, który dokładnie analizuje materiał i usuwa z niego wszelkie szumy. Na dodatek rozwiązanie Motionflow XR wypełnia lukę w klatkach materiału filmowego, zmniejszając jednocześnie wszelkie rozmycia i drgania. Już nigdy nie będziesz miał wątpliwości, co do szczegółów przeprowadzonej akcji!

Centrum multimedialne SONY KDL-50W809C

Sony KDL-50W709C został wyposażony w system Android. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz nie tylko korzystać z aplikacji, dostępnych w internetowym sklepie Google Play, ale także podłączyć do telewizora swoje urządzenie mobilne. Dzięki temu możesz wyświetlać filmy i zdjęcia z pozycji swojego smartfona. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by zmienić swój telewizor i telefon w konsolę do gier – obraz z urządzenia mobilnego zostanie przekazany do telewizora, a Ty będziesz mógł korzystać z własnej komórki jak z kontrolera. Możliwości jest mnóstwo!

Jeżeli chcesz doświadczać spotkań Ligi Mistrzów w niezapomniany sposób, zapoznaj się z oferą MatrixMedia. U nas na telewizor Sony KDL-50W709C masz zapewnioną 4-letnią gwarancję!

Sprawdź naszą ofertę telewizorów SONY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.