Słuchawki douszne SONY WI-SP500 – recenzja sportowych słuchawek

Słuchawki douszne SONY WI-SP500 – recenzja sportowych słuchawek od SONY

Podczas ćwiczeń najważniejsza jest niczym nieskrepowana swoboda ruchu. Wiele słuchawek tylko pozornie jej nam nie ogranicza. Sony Wi-SP500 to słuchawki, które w żadnym stopniu nie będą Cię krępować i pozwolą Ci jeszcze lepiej pracować podczas treningu. Przekonaj się sam!

 

Dane techniczne słuchawek SONY WI-SP500

 

  • Typ słuchawek – otwarte
  • Przetwornik akustyczny – 13,5 mm
  • Magnes – magnes neodymowy
  • Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth) – 20 Hz – 20 kHz (częstotliwość próbkowania 44,1 kHz)
  • Regulacja głośności – Tak
  • Wodoodporność – IPX4
  • NFC – tak

ile kosztują słuchawki SONY WI-SP500?

Minimalistyczny, sportowy wygląd

 

Słuchawki SONY WI-SP500 powstały z myślą o osobach uprawiających sport. Ich bardzo lekka budowa, a także niewielkie rozmiary, są praktycznie nie odczuwalne w trakcie ćwiczeń. Podczas przeprowadzonego testu, osoby korzystające z WI-SP500 często zapominały, że mają je założone. Słuchawki zostały zaprojektowane w taki sposób, by przełączniki nie zajmowały zbyt wiele miejsca. Dlatego też zrezygnowano z panelu kontrolnego na kablu od słuchawek. Wszystkie przełączniki umieszczono na słuchawkach. Warto też zwrócić uwagę na sam profil i kształt modelu.

Słuchawki zostały zaprojektowane w taki sposób, by nawet podczas gwałtownych ruchów nie wypadły nam z uszu. W trakcie testu WI-SP500, wielu użytkowników zwracało na ten fakt uwagę. W ich opinii, rzadko ma miejsce sytuacja, by podczas treningu nie trzeba było poprawiać słuchawek chociaż raz.

Jakość dźwięku

 

By uzyskać wysoką jakość dźwięku, producent zdecydował się na zamontowanie w słuchawkach 13,5 mm przetworników kopułkowych. To dzięki ich specyfikacji uzyskany dźwięk jest dynamiczny i pełny. Słuchawki nie tylko zapewniają nam wysokiej jakości brzmienie. Pozwalają również, by dźwięki otoczenia wyraźnie do nas docierały. Ten fakt to duży atut modelu WI-SP500, zwłaszcza jeśli biegamy po mieście. Dzięki temu, jesteśmy w stanie usłyszeć np.: zbliżający się samochód.

CZYTAJ TAKŻE – TESTUJEMY SŁUCHAWKI DOUSZNE SONY  WI-C300

Funkcjonalność i bateria

 

Model Sony WI-SP500 jest w pełni wodo- i pyłoodporny. Nawet w trakcie rzęsistego deszczu słuchawki działały bez problemu. Na uwagę zasługuje także fakt, że słuchanie muzyk, to tylko jedna funkcji modelu. Słuchawki mają zamontowany mikrofon, dzięki czemu można również wykorzystać do odbioru połączeń telefonicznych.

Natomiast 4 klasa IPX oznacza, że słuchawki są wodoodporne i nie jest straszny im żaden deszcz lub zamoczenie. Znajdująca się w modelu Sony WI-SP500 bateria, pozwala na maksymalnie 8 godzin ciągłego słuchania muzyki. Słuchawki naładujemy w 2 godziny, co jest wyjątkowo krótkim czasem ładowania w stosunku do czasu pracy akumulatora.

Nowe słuchawki Sony 2018

Ile kosztują słuchawki SONY WI-SP500 i gdzie je kupić?

 

Słuchawki sony WI-SP500 to wchodząca nowość na rynek słuchawek bezprzewodowych. Słuchawki można znaleźć w naszym sklepie internetowym obok najnowszych propozycji muzycznych od SONY na 2018 rok. Aktualna cena SONY WI-SP500 to 349 zł.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, albo masz jakieś pytania skontaktuj się z naszymi specjalistami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Poznaj pełną ofertę słuchawek bezprzewodowych Bluetooth w Matrixmedia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.