SONY WI-CH500 – recenzja słuchawek dynamicznych

SONY WI-CH500 – recenzja słuchawek dynamicznych

Słuchawki Sony WI-CH500, to sprzęt idealny do miejskiej dżungli. Dzięki nim, przez długi czas będziesz mógł cieszyć się ulubionymi utworami, przemierzając betonową dżunglę. Sony WI-CH500 cieszą się rosnącą popularnością. Poznaj ich tajemnice!

 

Dane techniczne – SONY WI-CH500

 

  • Typ słuchawek – zamknięte, dynamiczne
  • Przetwornik akustyczny – 30 mm
  • Magnes – Ferryt
  • Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth) – 20 Hz – 20 kHz (próbkowanie 44,1 kHz)
  • Regulacja głośności – Tak
  • NFC – Tak

Ile kosztują słuchawki Sony WH_ch500?

Słuchawki w miejskim stylu

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że Sony przyłożyło się do pracy. Słuchawki świetnie się prezentują. Zwarta obudowa, bez żadnych zbędnych dodatków. Do wyboru mamy 3 dostępne kolory, które w miejskich warunkach wpasują do każdego stylu. Nauszniki wykonano z miękkiego materiału, dzięki czemu nawet po długim słuchaniu muzyki nie odczujemy bólu w okolicach uszu. Także pałąk łączący słuchawki został zaprojektowany w taki sposób, by nie uciskał czubka głowy. W tym modelu wykorzystano konstrukcję obrotowa. Ułatwia to schowanie słuchawek do torby czy plecaka. W opinii wielu użytkowników, to bardzo wygodne rozwiązanie.

CZYTAJ TAKŻE – TEST SŁUCHAWEK WOKÓŁUSZNYCH Z SYSTEMEM ELIMINACJI HAŁASU SONY WH-CH700N

Wysoka jakość dźwięku i długa żywotność

 

Słuchawki Sony WI-CH500 oferują nam wysoką jakość brzmienia. By ją uzyskać, zastosowano w nich 30 mm przetworniki. Tego rodzaju przetworniki znajdziemy nawet w topowych produktach. Zamontowana bateria w Sony WI-CH500 , pozwala na odtwarzanie muzyki przez maksymalnie 20 godzin. Przeprowadzone przez nas testy, jednogłośnie to potwierdziły. Warto także zwrócić uwagę, że ładowanie słuchawek nie trwa długo. Wystarczy 4,5 godziny, by bateria była w pełni naładowana.

Funkcjonalność w zasięgu ręki i głosu

 

Model Sony Wi-CH500 obsługujemy dosłownie jedną ręką. Wszystkie guziki ulokowano w jednym miejscu – w prawej słuchawce. Model pozwala nie tylko na odsłuch muzyki, ale także umożliwia nam prowadzenie rozmów. Umożliwia to zainstalowany mikrofon. By odebrać połączenie, nie ma już potrzeby wyciągania telefonu. Możemy tego dokonać poprzez naciśniecie odpowiedniego przełącznika. Słuchawki również umożliwiają korzystanie z asystenta głosowego. By operować telefonem, nie ma już potrzeby by go wyciągać z kieszeni. Wszystko możemy zrobić za pomocą komend głosowych.

Nowe słuchawki Sony 2018

Dlaczego warto wybrać słuchawki SONY WI-CH500 i gdzie kupić?

 

Słuchawki Sony WI-CH 500 wpasują się w każdy styl i pozwolą przez długi czas cieszyć dobrej jakości brzmieniem. Dużym plusem jest ich bezprzewodowość, która pozwala na pełną swobodę ruchów. Ułatwieniem, jest możliwość wydawania komend przy pomocy asystenta głosowego smartfonu. Jesteś ciekawy, ile kosztują słuchawki tej klasy? Nasz sklep oferuje te słuchawki w cenie 229 zł. Decydując się na ten model, kupujesz nie tylko słuchawki, ale także swobodę działania.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej albo masz wątpliwości jakie słuchawki wybrać dla siebie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Sprawdź również naszą obecną ofertę słuchawek bezprzewodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.