Słuchawki SONY MDR-1RB

słuchawki SONY MDR-1RNC

Słuchawki SONY MDR-1RB zostały stworzone z myślą o współczesnej muzyce przy współpracy z czołowymi artystami. Głębokie basy oraz wysokie dźwięki są odtwarzane zgodnie z założeniami twórców.

Poczuj dobrą muzykę

Te czarne słuchawki firmy Sony o zakresie 4 Hz — 80 kHz i mocy 1500 mW dzięki specjalnej konstrukcji z zamkniętym tyłem pozwalają na nowe doznania związane ze słuchaniem muzyki. MDR-1RB wyposażone są w wytrzymały kabel o długości 1,2 m z pozłacanym wtykiem stereo mini do telefonu, iPoda, iPada oraz iPhona. Membrany głośnika wykonano z magnesu neodymowego.

Zachwyć się wyglądem SONY MDR-1RB

Trzeba przyznać, że same słuchawki prezentują się świetnie i zostały bardzo dobrze zaprojektowane. Patrząc na nie widać, że to słuchawki, jakie warto wybrać. Czarne muszle są zrobione z matowego plastiku i sprawiają wrażenie solidnych, a charakteru dodaje im akcent w postaci czerwonych obwódek. Same muszle zostały umieszczone w obrotowych zawiasach, przez co po pierwsze możemy je ustawić tak, by jak najlepiej przylegały nam do głowy, a po drugie po przekręceniu muszli słuchawki dużo łatwiej zmieszczą się nam w plecaku, co ułatwia ich transport. Obrotowy mechanizm jest bardzo solidny i w bardzo małym stopniu narażeni jesteśmy na zniszczenie.

Słuchawki SONY MDR-1RB są idealne do telefonu iPoda, iPada i iPhona. Wykonano je solidnie i posiadają bardzo dobrą emisje dźwięku, dlatego warto wziąć je pod uwagę przy zakupie nowego urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *