Słuchawki SONY MDR-1RB

słuchawki SONY MDR-1RNC

Słuchawki SONY MDR-1RB zostały stworzone z myślą o współczesnej muzyce przy współpracy z czołowymi artystami. Głębokie basy oraz wysokie dźwięki są odtwarzane zgodnie z założeniami twórców.

Poczuj dobrą muzykę

Te czarne słuchawki firmy Sony o zakresie 4 Hz — 80 kHz i mocy 1500 mW dzięki specjalnej konstrukcji z zamkniętym tyłem pozwalają na nowe doznania związane ze słuchaniem muzyki. MDR-1RB wyposażone są w wytrzymały kabel o długości 1,2 m z pozłacanym wtykiem stereo mini do telefonu, iPoda, iPada oraz iPhona. Membrany głośnika wykonano z magnesu neodymowego.

Zachwyć się wyglądem SONY MDR-1RB

Trzeba przyznać, że same słuchawki prezentują się świetnie i zostały bardzo dobrze zaprojektowane. Patrząc na nie widać, że to słuchawki, jakie warto wybrać. Czarne muszle są zrobione z matowego plastiku i sprawiają wrażenie solidnych, a charakteru dodaje im akcent w postaci czerwonych obwódek. Same muszle zostały umieszczone w obrotowych zawiasach, przez co po pierwsze możemy je ustawić tak, by jak najlepiej przylegały nam do głowy, a po drugie po przekręceniu muszli słuchawki dużo łatwiej zmieszczą się nam w plecaku, co ułatwia ich transport. Obrotowy mechanizm jest bardzo solidny i w bardzo małym stopniu narażeni jesteśmy na zniszczenie.

Słuchawki SONY MDR-1RB są idealne do telefonu iPoda, iPada i iPhona. Wykonano je solidnie i posiadają bardzo dobrą emisje dźwięku, dlatego warto wziąć je pod uwagę przy zakupie nowego urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.