Sony UBP-X700 – recenzja odtwarzacza Blu-ray 4K UHD

Sony UBP-X700 – recenzja odtwarzacza Blu-ray 4K UHD

Odtwarzacz Blu-Ray Sony UBP-X700 został nam przedstawiony w trakcie targów CES 2018. W naszej recenzji sprawdzimy, co ma nam do zaoferowania najnowszy produkt spod szyldu Sony i czy sprawdzi się jako rozwiązanie dla telewizorów 4K.

ile kosztuje sony ubp x700 blue rey

Odtwarzacz Sony

 

Sony wypuszczając nowy odtwarzacz Blu-Ray UBP-X700 chciał zapełnić lukę, która pojawiła się na rynku po wprowadzeniu nowej linii telewizorów 4K. Oferowane przez model możliwości, są znacznie szersze niż sprzętów dotychczas dostępnych na rynku. To co wyróżnia UBP-X700, to przede wszystkim o wiele szerszy zakres barw, kontrastu i jasności. Dzięki obsłudze najnowszych kodeków obrazu HDR10 i Dolby Vision, odtwarzacz interpoluje obraz do rozdzielczości 4K.

Wyróżnikiem najnowszego odtwarzacza Sony jest możliwość oglądania filmów 4K HDR, nie posiadając telewizora HDR. Oferowana przez Sony UBP-X700 konwersja SDR-HDR umożliwia inteligentne przekształcenie obrazu o jasności SDR, na znacznie bogatsze spektrum HDR, zapewniając niezwykłą jakość obrazu nawet na tradycyjnych telewizorach SDR.

 

Strumieniowe przesyłanie obrazu

 

Odtwarzacz Blu-Ray UBP-X700 współpracuje z przeróżnymi serwisami oferującymi strumieniowe przesyłanie obrazu 4K, takimi jak Netflix czy YouTube.com. Sprzęt obsługuje również szereg innych formatów, zapewniając cały czas wysoką jakość obrazu i dźwięku. Do obsługiwanych formatów audio i video należą między innymi MP4, DSD, czy XVID. Dzięki temu model bez problemu odtwarza pliki z zewnętrznych źródeł.

CZYTAJ TAKŻE – RECENZJA NAJNOWSZEGO SOUNDBARU SONY HT-XF9000

Wygląd i obsługa Sony UBP-X700

 

UBP-X700 wpasuje się do każdego mieszkania. Odtwarzacz możemy obsługiwać na kilka sposobów. Pierwszym jest standardowy pilot dołączony do zestawu. Istnieje jednak możliwość obsługi odtwarzacza przy pomocy smartfonu, czy tabletu. Wystarczy pobrać udostępnioną w sklepie Google Play aplikację.

Telewizory 4K Sony 2018

Podsumowanie recenzji Sony UBP-X700

 

Sony UBP-X700 Odtwarzacz Blu-ray™ 4K Ultra HD to klasa sama w sobie. Na pewno pozwoli cieszyć się wysokiej jakości obrazem i dźwiękiem. Warto też zwrócić uwagę na cenę, która wynosi 1199 zł. Jesteś ciekaw, gdzie kupić Sony UBP-X700? Sprawdź jego dostępność na naszej stronie internetowej. Sprzęt jest dostępny w sprzedaży już od początku roku.

Zapoznaj się również z pozostałymi produktami oferty Sony w naszym sklepie. U nas znajdziesz coś, co uzupełni Twoje kino domowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.