Telewizor Sony KDL-50W755C – jakość obrazu w technologii LED

Telewizor Sony KDL-50W755C – jakość obrazu w technologii LED

[AKTUALIZACJA 2017]
Telewizory LCD z podświetleniem diodami LED, powszechnie nazywane po prostu telewizorami LED, są obecnie najpowszechniej kupowanym typem odbiorników telewizyjnych. Można spotkać się również z licznymi opiniami, że są lepsze. Czy faktycznie tak jest? O tym pisaliśmy już w tekście „Czy warto wybrać telewizor LED?”. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości telewizorze LED, warto zastanowić się nad wybraniem Sony KDL-50W755C.

Dynamiczne podświetlanie krawędziowe

 

W telewizorze Sony KDL-50W755C zastosowano porównywalną do Full LED technologię Edge LED w unowocześnionej wersji – Dynamic Edge LED. Co to oznacza? W przypadku tradycyjnego Edge LED światła z diod padają bezpośrednio na ekran – w Dynamic Edge LED natężenie światła jest różne w zależności od wyświetlanego obrazu. Opinie na temat tego rozwiązania są niezwykle pozytywne – zastosowana technologia zapewnia jeszcze lepiej widoczną różnicę między najciemniejszymi a najjaśniejszymi punktami na ekranie. Dzięki temu Sony KDL-50W755C zapewnia bardzo wierne odzwierciedlenie barw.

Sony KDL-50W775C w technologii LED

Sony KDL-50W755C – najwyższa jakość obrazu

 

Telewizor SONY KDL-50W755C umożliwia oglądanie programów w najpopularniejszym obecnie standardzie wysokiej rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli) . Unikalny procesor, odpowiadający za technologię X-Reality Pro, zapewnia zmniejszenie szumów i udoskonalenie obrazu. Sprawia to, że programy wyświetlane w niskiej rozdzielczości wyglądają o wiele lepiej niż w przypadku innych odbiorników.
Innowacyjna technologia Motionflow XR 800 Hz zapewnia niezwykłą płynność oglądanej transmisji sportowej, filmu, serialu czy programu telewizyjnego. Jej działanie polega na dokładnej analizie wyświetlanego obrazu i generowaniu dodatkowych klatek, co nie tylko zwiększa dynamikę ruchu, ale również zmniejsza wszelkiego rodzaju rozmycia. Dzięki temu obraz na ekranie jest ostrzejszy, a ty będziesz w stanie dostrzec każdy szczegół.

 

Zobacz szeroką ofertę telewizorów

 

AndroidTV – lepszy Smart TV

 

Telewizor Sony KDL-50W755C nie jest typowym Smart TV. Zamiast autorskiego systemu operacyjnego zastosowano w nim Androida w wersji 5.0 (Lollipop). Teraz możesz wyświetlać filmy z YouTube’a lub zdjęcia na swoim telewizorze. Wystarczy tylko jedno kliknięcie na ekranie swojego smartfona. Do tego możesz nie tylko ściągać aplikacje w Google Play, ale również grać w gry dedykowane specjalnie na telewizor Sony KDL-50W755C.

 

Ciągły rozwój – jakość 4K

 

Na postęp w technologii nie musieliśmy długo czekać. Choć Sony KDL-50W755C to nadal świetny telewizor, na rynku zdążyło pojawić się wiele nowych, wysokiej jakości modeli. Standardem są telewizory 4K, których ekran zawiera cztery razy więcej szczegółów niż nagrania Full HD. Jeśli więc szukacie telewizora porównywalnego do Sony KDL-50W755C, ale wyposażonego w nowsze technologie, zwróćcie uwagę na SONY KD-49XE8005. Jest nieco większy od swojego poprzednika, ale równie smukły i efektowny.

Szukasz telewizora, który spełni wszystkie Twoje wymagania i chcesz poznać opinię prawdziwego specjalisty? Skontaktuj się z nami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.