Test zamiatarki ręcznej KARCHER S550 – wyczyść podjazd w mgnieniu oka!

Zamiatarka ręczna Karcher S550

Zbliża się kalendarzowy początek jesieni, pory roku, kiedy szczególnie uciążliwe stają się spadające zewsząd liście. Pół biedy jeśli mieszkamy w bloku i sprzątaniem ich zajmuje się dozorca. Mieszkańcy domów muszą sobie radzić z tym problemem sami, a wielogodzinne machanie grabiami i szczotką zmęczy nawet najtwardszych zawodników. Z pomocą mogą przyjść zamiatarki, które większość tej pracy wykonają za nas. Już dzisiaj u nas test zamiatarki ręcznej Karcher S550.

Zalety zamiatarki ręcznej

Zamiatarka ręczna to sprzęt idealny dla osób mających problemy z kręgosłupem. Po koszeniu trawy przy podjeździe, gdy nadchodzi jesień i spada na niego coraz więcej liści… Nie musimy już spędzać schyleni kilku godzin – zamiatarka działa na zasadzie kosiarki elektrycznej, wystarczy więc, że po prostu będziemy kontrolować tor jej pracy. Zajmie nam to również dużo mniej czasu niż w sytuacji, gdybyśmy używali zwykłej miotły. Nie bez znaczenia jest tu sprzątanie bez kurzu i pyłu, który podczas zamiatania wzbijał się w powietrze, po czym opadał i część pracy musieliśmy wykonywać od nowa. To już się nie powtórzy. Sam sprzęt zajmuje niewiele miejsca, dlatego można go łatwo przechowywać w pozycji pionowej, np. na ścianie garażu. Zbiornik na zanieczyszczenia, o pojemności 16 l, został zaprojektowany w taki sposób, by jego zawartość, mimo takiego ustawienia, nie wysypywała się.

CZYTAJ TAKŻE – Odkurzacz ręczny KARCHER VC 5. Pomoc w domowych porządkach

Zamiatarka ręczna KARCHER S550 – dane techniczne

Wraz z boczną szczotką, zamiatarka Karchera ma szerokość 550 mm i waży 9,23 kg. Jest zaskakująco mała, biorąc pod uwagę, że wysprzątamy nią każdą powierzchnię od 30 m². Maksymalna wydajność, jaką zakłada producent, to 1600 m² w godzinę. Dzięki czterostopniowej regulacji, możemy dopasować wysokość uchwytu do swojego wzrostu. Efektywność naszej pracy wspiera też wspomniana już szczotka, która pozwala na zamiatanie tuż przy ścianach i w narożnikach.

Porównaj zamiatarki firmy Karcher

Test zamiatarki ręcznej KARCHER S550 – wyczyść podjazd w mgnieniu oka!

Zamiatarka ręczna Karcher S550 to absolutny must have dla właścicieli działek i mieszkańców domów. Przy minimalnym nakładzie sił, pozwala utrzymać porządek na podjeździe, nawet jeśli jego powierzchnia jest naprawdę duża. Trzeba też przyznać, że koszt ok.350zł za taki sprzęt to niewielki wydatek względem możliwości, jakie nam oferuje. A więc…do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.