Jaki odtwarzacz MP3 dla biegaczy?

Jaki odtwarzacz mp3 dla biegaczy

Lubisz biegać, ale nie możesz żyć bez muzyki? Jak najbardziej można te dwie pasje połączyć. Warto jednak zrobić to z głową.

Najprostsze rozwiązanie: smartfon

Smartfon jako narzędzie do słuchania muzyki może się sprawdzać w wielu sytuacjach, jednak z bieganiem jest trochę trudniej. Często okaże się zwyczajnie nieporęczny. Problem ten można jednak rozwiązać w prosty sposób, sięgając po specjalne etui zakładane na ramię. W ten sposób rozwiązuje się problem niewygody, ale jeśli uwielbiasz naprawdę dobre brzmienie, można pójść krok dalej.

Odtwarzacz mp3 dla biegaczy – rozwiązanie idealne

Przenośne „playery” są o tyle lepsze od smartfonów, że zazwyczaj posiadają mniejsze gabaryty. Przekłada się to na większy komfort w trakcie biegu. Jednocześnie warto zauważyć, że zazwyczaj odtwarzacz mp3 jest sprzętem od początku do końca konstruowanym z myślą o odtwarzaniu muzyki.

Przejdźmy, a nawet przebiegnijmy, jednak do rzeczy…

Jaki jest najlepszy odtwarzacz mp3 dla biegaczy? Taki, który będzie miał małe gabaryty. Musi być mniejszy niż telefon, aby bez większego problemu pomieścić się w mniejszych wersjach pasów biegowych. Jednocześnie ważne jest również to, by wybrać model o możliwie małej wadze, aby nie przeszkadzał w trakcie biegu. Osobie niebiegającej może się to wydać zaskakujące, ale w trakcie dłuższego treningu różnice rzędu kilkudziesięciu gramów zaczynają nabierać znaczenia.

Sterowanie

Wybierając player mp3 dla biegaczy, zwróć uwagę na sposób, w jaki się nim zarządza. Sterowanie powinno być możliwie proste i intuicyjne. Nie ma tutaj miejsca na niepotrzebne komplikacje. Gdy w trakcie treningu biegacz chce zmienić album, woli to robić bez większego zastanawiania, które mogłoby wybijać z rytmu.

Pamiętaj też o słuchawkach

Skoro mowa o odtwarzaczu mp3 dla biegaczy, nie można pominąć również tematu słuchawek. Wybierając właściwe, zwróć uwagę na to, czy dobrze leżą na uszach – nie mogą bowiem spaść przy byle przyspieszeniu. Warto poważnie rozważyć wariant bezprzewodowy, który wyeliminuje problem plączących się kabli – oczywiście pod warunkiem, ze dany odtwarzacz obsługuje bluetooth.

Zwróć również uwagę na fakt, że wybrać słuchawki douszne, które nie zablokują w całości dźwięków z zewnątrz. W ten sposób będziesz słuchać muzyki, a jednocześnie zachowasz bezpieczeństwo.

Odtwarzacze MP3? Sprawdź u nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.