SONY GTK-XB60 – nowy głośnik bezprzewodowy od SONY

Bezprzewodowy głośnik SONY GTK XB60

Kieszonkowe głośniki bezprzewodowe to dobre rozwiązanie na niewielką imprezę. Nawet jeśli nie będziemy mieli nic do zarzucenia jakości dźwięku, to musimy pamiętać, że gdy zbierze się spore grono znajomych i wszyscy będą ze sobą rozmawiać, głośność, jaką dysponują, po prostu nie wystarczy. Warto być przygotowanym na taką ewentualność i pomyśleć o zakupie większego sprzętu. Sony wprowadziło na rynek dwa nowe głośniki z serii EXTRA BASS. Dzisiaj przyjrzymy się jednemu z nich. Przeczytajcie: Sony GTK-XB60 – nowy głośnik bezprzewodowy od Sony.

Więcej i głośniej!

Przenośny i bezprzewodowy głośnik wcale nie musi być mały. Wprawdzie łatwiej go wtedy przenosić, ale nie poradzi sobie z większym natężeniem dźwięku. Dlatego powstały największe i najgłośniejsze modele, dostępne obecnie na rynku: GTK-XB60 i GTK-XB90. To właściwie całe zestawy muzyczne, zamknięte w jednym sprzęcie o prostej, klasycznej obudowie. Ta ulepszona seria głośników ma możliwość reprodukcji mocnych dźwięków o dużym poziomie ciśnienia akustycznego. Producent zadbał też o wydajne akumulatory oraz opcję bezprzewodowego podłączania do tych dwóch modeli innych urządzeń, w tym 10 głośników, by podkręcić moc. Funkcja Wireless Party Chain została stworzona po to, by impreza trwała jeszcze dłużej. Od tańca wolimy śpiewanie? Nie ma problemu. Przyłączmy mikrofon do urządzenia i zorganizujmy wieczór z karaoke.

SONY GTK-XB60- najwyższa jakość dźwięku

Głośnik Sony GTK-XB60 to urządzenie bardzo zaawansowane technologicznie. By je stworzyć, wykorzystano wyselekcjonowane podzespoły oraz najnowocześniejsze rozwiązania. W efekcie otrzymujemy czysty i szczegółowy dźwięk. Odpowiada za to m.in. tryb znany z innych, muzycznych urządzeń Sony – ClearAudio+. Automatycznie koryguje on ustawienia dźwięku oraz poprawia jakość odsłuchu. Technologia DSEE z kolei gwarantuje cyfrowe wzbogacanie dźwięku, a także kompresję utworów o gorszym brzmieniu.

Sprawdź inne głośniki Sony w Matrix Media

Niekończąca się impreza

Aby korzystać z głośnika Sony nie potrzebujemy żadnego kabla – urządzenie działa na zasadzie łączności bezprzewodowej NFC i Bluetooth. Mamy też do dyspozycji złącze USB 2.0 oraz wejście i wyjście audio. Bez dostępu do gniazdka sieciowego, głośnik będzie pracował przez 14 godzin ( przy wyłączonym oświetleniu i poziomie głośności 17). Jeśli chcemy, by działał dłużej o 4,5 godziny, włączmy energooszczędny tryb Stamina.

CZYTAJ TAKŻE – Głośnik Bluetooth KRUGER&MATZ Discovery – wydajny głośnik Bluetooth na imprezę

Co ma dźwięk do oświetlenia?

W przypadku tego bezprzewodowego głośnika – bardzo wiele. Wbudowano mu światła, które dadzą efekt stroboskopu, a białe diody LED będą migać w rytm muzyki. Kolorowa linia świetlna okalająca urządzenie już wizualnie buduje bardzo klubowy klimat. Zmianami utworów i ustawieniami możemy sterować za pomocą aplikacji Sony Music Center oraz Fiestable. A co ze zmianą… miejsca imprezy? Jeśli coś nam w tym przeszkodzi, to na pewno nie głośnik GTK-XB60. Został wyposażony w wygodne uchwyty, które ułatwiają jego transport. Zapłacimy za niego ok. 1400zł.

SONY GTK-XB60 – nowy głośnik bezprzewodowy od SONY

Obok takiej dawki dźwięków i mocnych basów nie można przejść obojętnie. Nie trzeba kupować zestawu głośników, by rozkręcić imprezę na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt osób. Sony GTK-XB60 w zupełności wystarczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.