Zegarek Garmin Fenix 3 – turystyczna elegancja na twoim nadgarstku

zalety Garmin Fenix 3

Jeszcze kilka lat temu uważano, że społeczeństwo przyrośnie na stałe do biurek, a aktywność fizyczna spadnie do zera. Trend ten na szczęście zaczął się odwracać. Jesteśmy teraz ludźmi coraz bardziej aktywnymi, ale wraz z naszą aktywnością rosną również potrzeby. Jedną z nich jest nieustanna kontrola nad tym, co robimy. Na szczęście zegarek Garmin Fenix 3 pozwala na wgląd we wszystkie parametry, na których może nam zależeć w trakcie uprawiania sportu czy turystyki.

Zegarek Garmin Fenix 3 i jego zalety

Najczęściej wymienianą zaletą zegarka turystycznego Garmin Fenix 3 jest fakt, że wbudowany został w niego moduł GPS, dzięki któremu znacząco ułatwimy sobie orientację w terenie. Znalezienie najbliższej satelity zajmuje urządzeniu sekundy, przez co zawsze mamy wgląd w swoją aktualną pozycję. Jej określenie ułatwia również kompas.

To jednak nie wszystko: w urządzenie, oprócz możliwości określenia naszego położenia, wmontowany został wysokościomierz, barometr czy termometr, choć nie można nie zapomnieć o najbardziej podstawowych funkcjach takich jak stoper czy timer.

Ponadto zegarek Garmin Fenix 3 zawiera takie funkcjonalności jak:

  • Mierzenie tętna
  • Mierzenie pułapu tlenowego (czyli wydajności fizycznej)
  • Krokomierz

Chociaż mamy do czynienia z urządzeniem określanym jako zegarek turystyczny, Garmin od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych marek, produkujących urządzenia wykorzystywane przez profesjonalnych sportowców. Ilość danych, którymi zasypuje nas urządzenie może przytłoczyć: nasz trening możemy przeanalizować pod kątem wydajności, progu tlenowego czy związków tętna z wysokością i temperaturą. Co więcej, zegarek Garmin Fenix 3 można skonfigurować pod kątem różnych dyscyplin sportowych: biegów, chodu, roweru, narciarstwa czy nawet triatlonu, przy którym urządzenie zanalizuje każdą dyscyplinę oddzielnie. Odpowiednią funkcjonalność w trakcie pływania zapewnia wodoodporność do 10 metrów zanurzenia.

Marzysz o zegarku, który pomoże Ci w mierzeniu swoich wyników podczas wypraw turystycznych lub uprawiania dyscyplin sportowych? Znajdziesz go bez problemów w sklepie MatrixMedia.

Sprawdź naszą ofertę inteligentnych zegarkó!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.