Zero brudnych naczyń z BOSCH SMS53L18EU

Marix Media recenzuje Zmywarke BOSCH SMS53L18EU

Bazując na naszym poradniku zatytułowanym  „jaką zmywarkę wybrać?” poruszyliśmy kwestię najważniejszych parametrów jakie powinna mieć dobra zmywarka. Dzisiaj przyjrzymy się jednemu z najlepiej ocenianych modeli w popularnych testach benchmarkowych – pora na BOSCH SMS53L18EU.

Oszczędność w klasie AAA

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej AAA(A++). Zewnętrzny panel sterowania umożliwia szybkie uruchomienie zmywarki co znacznie przyspiesza rozpoczęcie procesu zmywania. Model w swojej funkcjonalności oferuje wiele przydatnych funkcji  z czego warto wymienić chociażby takie funkcje jak VarioSpeed, Strefa Intensywna, Asystent Dozowania, AquaSensor. Ponadto zmywarka oferuje aż 5 programów zmywania.

Moc urządzenia to aż 2400W, co przy zużyciu wody 10 l na cykl daje nam solidną oraz ekonomiczną zmywarkę. Standard suszenia dla BOSCH SMS53L18EU pozwala zaklasyfikować urządzenie do klasy A.

Zmywanie w 5 temperaturach bezpośrednio przekłada się na ekonomikę pojedynczego zmywania, zwłaszcza w niskiej temperaturze. Zmywarka ma standardowe wymiary  60 x 84,5 x 60 cm dzięki czemu doskonale mieści się w każdej kuchni.

Jeśli chodzi o aparycję zewnętrzną, to trzeba przyznać, że design producentów utrzymany został w klasycznych ramach. Obudowa zmywarki jest kolorze srebrny- inox i pomieścimy w niej aż 12 kompletów naczyń. Do wielkich zalet należy natomiast cichość pracy urządzenia, która w modelu SMS53L18EU raczej nie przekracza 46 dB.

Podsumowując, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że zmywarka typu BOSCH SMS53L18EU jest towarek z wyższej półki, który jednak w parze ze swoją ceną nosi fantastyczną jakość. Jeśli w naszym gospodarstwie domowym, zmywarka jest często wykorzystywanym urządzeniem oraz planujemy czyścić duża ilość naczyń każdego dnia, to wybór na w/w model będzie strzałem w dziesiątkę. Niskie koszty eksploatacji w porównaniu do jakości czyszczenia i zużycia wody rekompensują cenę w 100%.

Sprawdź naszą ofertę zmywarek do zabudowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.